Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek skizofrénia a betegsége...

Akinek skizofrénia a betegsége, az tud róla hogy több személyisége van, vagy észre se veszi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ... A disszociatív személyiségzavar - ez van nekem - a skizofrénia enyhébb formája, itt az illető tud(hat) róla, csak nem tudja a cselekedeteit befolyásolni. Valamelyik nap is csináltam valamit, amiről én nem tudtam, csak utólag mondta el Apám és irtó cikinek éreztem. :P Szóval hiába tudom, hogy 3-an vagyunk, nem tudom befolyásolni, hogy mikor, ki és mit követ el.

Amúgy sok évig nem tudtam, hogy baj van és mikor mondogatták, azonnal dührohamot kaptam, szóval általában fel sem ismeri az érintett még azt sem, hogy baj van.


21/f

2013. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!