Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátnőmmel ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmmel ugyan abba a személybe zugtunk bele. Milegyen?

Figyelt kérdés
Nah, a helyzet a következő: van egy nagyon jó barátnőm, már évek óta és egy görbe estén összekavarodott egy sráccal. Utána néhányszor még találkozgattak, és találkozgattunk igy többen és időközben én a sráccal nagyon jó viszonyba kerültem. Nagyon sokat beszelgettunk, egy ido utan mar ugy is talalkoztunk h csak mi ketten, a baratnom nelkul, de nem tortent soha semmi. Aztan egyszer megfogta a kezem ejszaka,(?) mikozben a baratnomet vartuk, h kijojjon a boltbol. Azota tobbszor is aludt mar nalam, minden reggel egyutt kavezunk, ilyenek. Tudom, h a baratnom nagyon odavan erte, ezert eleinte nagyon zavart ez a dolog, de ok egyszer nagyon osszekaptak es nem beszeltek tobb, mint egy honapig. Akkor sem mondtam el a bnomnek, h mi a helyzet, de mar nem volt buntudatom miatta. De tegnap ejjel megint talalkoztak es kibekultek es ott csokoloztak az orrom elott es szarul esett. Nagyon szarul. De vegul nem ment haza vele, hanem mivel mi a sraccal egy iranyba lakunk, elindultunk hazafele. Mikor bucsuztunk el megcsokolt es azt mondta szeretne velem megint lefekudni, de nem ma este... Most mitcsinaljak? Egyik baratsagot sem akarom elrontani... ?
2013. jan. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nem tudod elrontani, már elrontottad, egyik sem barátság már csak más okokból. A fiú két lánnyal kavar egyszerre, a következő az lesz, csináljátok hármasban. Ne legyél már ennyire befolyásolható.
2013. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez de romantikus! Csináld azt amit jónak látsz! De ha szerintem a fiú csókolózik a barátnőddel, és utána még 1 irányba mentek haza, és azt meri mondani, hogy még le akar velem feküdni de nem ma akkor olyan pofont basz"am volna neki, hogy a fal adta volna a másikat. Nem vagyok lány, de Fiú létemre nem lennék ilyen pofátlan. 24/f
2013. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azért pasasként eléggé örülnék ha két barátnővel járnék egyszerre. Egy édeshármast simán özze lehetne hozni. Mindenki jóban van mindenkivel, és mindenki szexel mindenkivel. Én így tudom elképzelni. De te tudod...
2013. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az a srác csak kihasznál titeket ! nem szeret egyikőtöket se...

nem igaz hogy nem veszed észre... :D még a barátnődet megértem, hogy nem veszi észre, mert nem tudja hogy ti kavartok.

2013. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont, egyikőtök sem fontos számára. szerintem barátnődnek célozgass, ő is rájön, hogy milyen, és neked sem kéne a továbbiakban foglalkozni vele, hadd seggeljen csak két szék közül a földre.
2013. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha rendes baratnok lennetek akkor mindegyikotok otthagyna a hapsit, hogy egyikotoknek se essen rosszul.

De ez nalad annyiban jelenik meg h "eleinte nagyon zavart" ...


Mit csinalj egyik baratsagot sem akarod elrontani? Mar meg is tetted.

2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Srapnel ***** válasza:
Hagyjátok a p.csába a srácot mindketten, de leginkább te. Vannak az életben szebb és hasznosabb dolgok, mint sem hogy ilyen f.szságokra menjen el az idő.
2013. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen felejtsd el a srácot, sőt ha a barátnődet nem akarod elveszíteni, mondj el neki őszintén mindent, mert hármótok közül, ő tűnik egyedül gerincesnek.. A fiú meg egy kis éretlen hülye gyerek, aki örül magának, hogy két lányt is tud hülyíteni egyszerre. Beszélj a barátnőddel és dobjátok ki a srácot, akkor talán megtanulja tisztelni a női nemet.
2013. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem cselekedj úgy hogy neked jó legyen és szerintem csak kihasznál titeket :/
2014. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!