Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért? Csak ennyi. A többi...

Miért? Csak ennyi. A többi önmagáért beszél!

Figyelt kérdés
Hello. Ez nem pont kérdés csak jolesik elmondani ami bánt: tehát vagyok én meg apám memg egy nővérem, na meg van az anyám hát itt kezdödtek a gondok! Lassan 20 leszek és egyszerüen mint (jolismert dolog másoknak is) egy 6 éves: "hol jártál, mit csináltál, kinél... Kivel voltál? " stb. én meg (nem mintha sok köze lenne hozzászerintem) probáljam azt mondani :"nem mondom meg" kapásbol jön a megszokott le***ás de mindegy. Ma viszont közel áltam hozzá hogy kétszer jol arcon vágjam nem mintha ő lenne az anyám! Hazamentem gyakszirol, mondom elmennék ő:-hova? én:-a közeli büfébe valami kajáért mert most ahoz van kedvem. ő:-oké siess.10perc mulva otthon is voltam ez ok. Utánna mondom elmennék mert dolgom volt a nagybratyoval (akit egyébként utál, hogy miér? Ha én azt tudnám! ) közölte hogy nem tetszik neki de menjek. Megjövök kb 3 ora mulva ő már vár hogy hol voltam (mintha nem mondtam volna) én:- nem mondtam? ő:-de mondtad de nem szeretem az ijesmit! én:-mit nem szeretsz? ő:-ha vele vagy! én:-mert? ő:-mert nem és kész! Mért nem tudsz itthon lenni és nekem segiteni csak igy se szó se beszéd elész és én meg le se vagyok szarva! én:-mondtam hogy megyek nem? ő:-a cuccaidat szét hagyod és nekem kell összepakolni utánad (kinthagytam szerinte egy aksis furot a műhelybe nem mintha nem ott lenne a heje, de mindeggy) én:-és azt nem birtad behozni? (ha már annyira baj hogy ott van) Ő:-nem mert én vagyok az anyád és neked az a dolgod hogy nekem segits nem az hogy csavarogj. én:-nem csavarigtam de tudtad hogy holvoltam nem? ésakkor elkezd üvölteni : hogy én hogymerek igy beszélni vele mert az ő korában ezért megverte az apja (hát meg is látszik) és ez nap mint na lejátszodik ez más témában is, és már kezd nagyon elegem lenni ebböl az egészből egyszerüen nem tudok megbékélni vele pontosabban ő veelem mintha nem is a gyereke lennék. Kérdeztem már töle hogy akartak e engem? De a válasz csak nagy csend volt! Hát ezt nem tudom mire vélni. Miez? Mért csinálja ezt? Mivan ijenkor?
2008. jún. 3. 23:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még nem dolgozom de most végzek(ha minden összejön) te hát pár hónap és itt se vagyok!!!!!!! Ugy elhuzok mint a szar!!! Fater is ezt tette keresett vidéki munkát és csak hétvégente van ithon a mázlista :P
2008. jún. 6. 20:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor már csak egy picit kell kibírni és mehetsz :) Talán ha elköltözöl, akkor anyukád is kicsit magába száll, látja,hogy már felnőtt vagy, tudsz magadra vigyázni, és inkább jobban ellesztek, ha hazalátogatsz.
2008. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia, először olvasok a problémád, és hát elég izéé ez az egész... de az nagyon ütne, ha anyukád jelbeszéddel beszélne, mert néma lenne.... akkor estére nemkicsit lezsibbadna a keze. :)

Nyugi, lelépsz majd és kész.

2008. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!