Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Bőrdzsekit hord, néha bő kapucnis pulcsit (de ügyel arra, hogy jól nézzen ki), inkább rock zenét hallgat, szereti a horror filmeket is(romantikusokat is, de csak egy bizonyos mértékig, az amerikai nyálas filmeket nem tudja végignézni),

elég sportos, heti 4-5 atlétika edzésre jár



2013. febr. 1. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel én az általatok ribancnak nevezett jó csajokra bukok, ezért nekem lehet nem tetszenél, bár hogy ha szép az arcod, lehet jó vagy. De ez csak az én személyes véleményem, tuti van olyan srác is akinek épp te lennél az esete.


19F

2013. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt:)
2013. febr. 1. 19:39
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként nem csak a leribancozottak lehetnek jó csajok
2013. febr. 1. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, képpel egyszerűbb lenne.

De az attól is függ, hogy mondjuk milyen az a bőrdzseki, mert ha ilyen kopott meg rockeres akkor nem túlságosan bejövős.

Privátban kérhetek egy képet?:$

2013. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs olyan kép, amin látszódna az alakom/stílusom, és most ezekre vagyok kiváncsi.:D A bőrdzsekim méregzöld és nem koptatott.:)
2013. febr. 1. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
ebből pedig sajnos nem lehet megmondani. fényképezd le magad és ha félsz akkor le is takarhatod az arcod.
2013. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így leírva bejön, de persze kell, hogy milyen arcra, alkatra. De ez a személyiség egyelőre előnyös.
2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket:) A személyiség érdekelt, mert egyébként nem tartom magam csúnyának..:)
2013. febr. 1. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mi miatt szégyenkezni :) Nem lenne rossz egy fotó, persze, ha nem akarod, inkább hagyjuk :D
2013. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Azt gondolnám róla, hogy biztosan szívesen megismerném. Maradj mindig ilyen.^^
2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!