Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Göndör hajam van de vasalom....

Göndör hajam van de vasalom. Hogy lehetne egyenes?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyanról, hogy van valamilyen hajegyenesítő kezelés...ez tényleg igaz?? Ha elmennék erre a kezelésre, akkor egyenes lehetne a hajam?? És nagyjából mennyibe kerülhet ez a kezelés?? És lehet 18 év alatt? És a másik kérdésem pedig az lenne, hogy mit tudok csinálni télen, ha bár reggel kivasalom a hajam, de mire beérek a suliba hullámos lesz a hajam...(télen a hideg, nyáron pedig a meleg levegő miatt..) nincs valamilyen spray amivel befújhatom reggel, hogy egyenes maradjon...??? Nem arról van szó, hogy annyira nagyon göndör lenne a hajam, hogy hiába vasalom visszagöndörödik, hanem csak ha az utcán vagyok nagyon hideg, vagy nagyon meleg levegőn...

(előre is köszönöm az értelmes válaszokat)


2013. febr. 2. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én hajam is totál ilyen! bár mindig sima lenne! De szerintem ezek a kezelések kamuk, a tv-ben is reklámoztak ilyet,hogy a haj három hónapig sima marad de megkérdeztem a fodrászomat, aki azt mondta, hogy hülyeség4 De szerintem is! Ha megmossa vki kizást, hogy egyenes maradjon! Én is vasalni szoktam, de annyira jól sosem tudom mint a fodrász, úgy csak a megfelelő eszközökkel lehet! Először jobb beszárítani, és aztán vasalni, úgy könnyebb is, és szebb is lesz!
2013. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) (én is mindig beszárítom és aztán vasalom...szerintem is szebb úgy...) csak aggódom, hogy akkor felnőtt koromra el fog roncsolódni a hajam...
2013. febr. 2. 11:52
 3/5 anonim válasza:
A hajvasalás tényleg nagyon tönkreteszi a hajvégeket, de már árulnak rá ilyen "védő" sprayt direkt hajvasalás meg hajszárítás előtti használatra. Az enyém Loreal-os... a hajvasalás utáni göndörödésre pedig valami jó erős hajlakk a megoldás.
2013. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már várom azt a kort, amikor nem akar mindenki minden áron egyenes hajat...
2013. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. febr. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!