Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal hogy...

Mit tegyek a hajammal hogy egyenes legyen úgy hogy nem vasalom olyan sűrűn (most jelenleg naponta vasalom)?

Figyelt kérdés
van valmai jó féle hajegyenesítő sampon ízé ami nem is drága és még sokáig is birja? mert reggel kivasalom és mire indulnék a suliba már látom hogy göndörödik a vége és mire beérek már tiszta göndör a vége.
2010. szept. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ergó felesleges vasalni, csak szétb*szod a hajad.
2010. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem tesz jót a hajnak a vasalás, azért szeretnék olyan sampont használni hogy ne göndörödjön be annyira és ne kelljen vasalgatnom.
2010. szept. 20. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
bemész a dm-be,biztos találsz olyan sampont meg balzsamot.kérdezd meg az eladót.
2010. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a samponok nem váltak be. Amúgy, szerintem gyenge a vasalód. Én is szeretnék leszokni a vasalgatásról, mert már jó ideje nem nő a hajam, mivel folyton letörik. Nekem ez vált be a legjobban. Amúgy ennek a balzsamnak az illata is nagyon finom, és sokkal selymesebb lesz tőle a haj. Bekenem vele a hajam és hajszárítóval meg körfésűvel egyenesre szárítom. Az a baj hogy elég időigényes, ezért én is sokszor nyúlok még reggelente a vasalóhoz.:/

De az az igazság hogyha alapból nem egyenes a haj, akkor egy kis párától vagy esőtől beáll.

2010. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Jaa és itt a link:D

2010. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6-700 forint körül van asszem.
2010. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszike a válaszokat =D
2010. szept. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!