Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennap vasalom a hajam és...

Mindennap vasalom a hajam és így nagyom hamar tönkre fog menni . Nincs valamilyen olyan módszer amivel vasalás nélkül is egyenes lehetne a hajam? 13/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
régen a Sunsilknak volt egyenesítő samponja és balzsama.... de nem tudom hogy az mennyire lehetet hatásos...
2012. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hovedot hasznalj. Hat olyan nagyon nincs. Ha csak nem az a brazil hajkiegyenesites..az is csak egy ket honapig jo.

Hovedobol ajanlom a BES Frizzawayt. Fidraszkellekes termek.

Viszont Gliss Kur hajolaj elixirt rakok a hajvegeimre es igy nem olyan szalaks elallo a vegei...igy nem kell vasalnom.

Nem tusom te miert vasalod? Mert hullmaos..osszevissza all? Szalkasodasos a vege?? De szerintem szokj le rolA, mert nagyon tonkreteszi..plane ha amr most vasalod es naponta...:/ dontsd el...://

2012. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát még beszárítani tudod...

amúgy meg használj rá hővédőt! (a hajszárítós módszerhez sem árt)

2012. febr. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a barátnőm anyukája ajánlotta (aki fodrász), hogy úgy vasald ki, hogy: 1. kivasalod 2. befújod hajlakkal 3. kivasalod! így tartósabb és nem kell mindennap, csak minden második nap vasalnod:D de amúgy biztos természetesen is szép a hajad. én is beszárítom, + óvatosan alszom, és ha már nagyon rossz akkor kivasalom. Szokj le róla...Meg fogod bánni, ha nagyobb leszel. Sok szerencsét ! ( egy tipp: ne volume növelő hajlakkal fújd be, mert attól nekem nagyon begöndörödött) 14/L
2012. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat ha a fodraszom a hajlakkot belevasalna a hajamba lehet letornem a kezet....

A Gliss Kur szalaksodasra hajlamos hajra csaladja is jo. En a sampont hasznalom, mert olyan dus osszevissza allo hajvegeim voltak...aztan azota olyan szep hahszaritas utan, h nem is kell vasalni. 6-700 akciosan a sampon. Meg vmi jo balzsam/pakolas. Meg a gliss kur hajolajat hasznalom meg.. Ez huzosabb, de megerte. Tenyleg csak ajanlani tudom...nekem bevalt. Sok sikert.:) es szerintem is sgokj le rola, mert mire 20 fele haladsz tok prod lesz a hajad...es nagyon megfogod banni.:/


21/N

2012. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!