Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már csütörtök óta...

Mit tegyek? Már csütörtök óta ilyen! Bárki akinél volt/van ilyen eset segotsen!

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó és egyszerüen feszült lesz a levegő ha megjelenik és nagyon furcsa soha nem ir nekem és amikor megkérdezem van-e valami baja velem azt mondja "fáradt vagyok BOCS" semmi köszönés és ezt a "BOCS" szavat soha nem használta és mindig smiley-t ir,de nem értem mi a baja nem is köszön csak a kérdéseimre a válasza: nem tom,majd meglátod,ne engem kérdezz és veszekedtem az egyik évfolyamtársammal és ilyenkor mindig segit,de most valahogy mindig elenzi amit én mondok!Nagyon zavar és nem hiszem,hogy fáradt,mert ismerem azért annyir!Kérlek segitsetek mi lehet a baja:(
2013. febr. 2. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarok jóslatokba esni, de amikor egyik pillanatról a másikra le***ar a csaj, akkor rend szerint már megtörtént a baj. Jártam már így, ha az ember elkezd erősen aggódni, többnyire bejön amitől tart.
2013. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De semmit sem csináltam csak létezek,és beszéltem a barátnőjével és azt mondta vele is furcsa mostanában:(
2013. febr. 3. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!