Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Eset két srácról...

Mit tehetnék? Eset két srácról, és a kötekedőkről

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdem mesélni a történetet, gyorsan felvázolok pár dolgot.

Jómagam, egy (nemsokára) 15 éves srác vagyok. Egy kis faluban élek, egy jó gimnáziumba járok, és tipikusan az a jófiú vagyok. (elnézést, de most nem lehetek szerény...) Az a fiú, aki életében nem ütött még meg senkit, mégcsak nem is hallattam sose a hangom. Szóval, remélem el tudtok képzelni. (azért, nem az a szemüveges fogszabályzós akinek nincsenek barátai.)

na szóval, a barátommal, akivel egy településen élünk, és egy suliba járunk, mindig együtt megyünk haza, busszal. (a barátom más jellem)

Valahol felszáll mindig egy kisebb...khhm.. elnézést.. cigánycsoport. Kb két 12-13 éves srác, meg pár kisebb. Előbb leszállnak mint mi, a szomszéd falunál.


Már hónapok óta ezt csinálják, bár ritkán utazunk velük. Komolyan,...inzultálás. Először csak ilyen kis zavaró dolgok, hogy mikor leszállnak, bemutat nekem, meg grimaszolnak...stb.

Aztán jött az, hogy mikor szállnak le, rámnéznek és beszólogatnak...

Ma délután pedig... ott beszélgettek rólunk. Hallhatóan, szidtak, meg.. Úgy sem mered...-ok jöttek. Aztán megint amikor leszállnak(mindig csak akkor) rámkiabáll, hogy "remélem holnap fennt leszel a buszon *****... Kitépem a légcsövedet te!" Kiüllt az arcomra a "na jólvan már megint kezdi érzés", és bólogattam is, erre meg ne bólogassál te b**! Odamegyek! Hallkan mondtam hogy (és nem pökkhendien hogy gyere. Ekkor felköpött a buszra, majd becsukódott az ajtó és elhajtottunk. Ja, azt nem írtam, hogy az egyik, ránézésre 8 éves kisfiú megsimogatta az arcom, és valamit hozzá is fűzött.

Képzelhetitek hogy égtem, hogy mit gondolhat rólam a sok utas...


Nem az hogy félnék tőlük vagy ilyen, de azért gondolom elhiszitek hogy zavar.


Mit tehetnék? Mit? Kérem, komoly válaszok legyenek, olyan a téma.



2013. jan. 10. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a saját vagy más iskolaigazgatóval vagy iskolatitkárral, akár túlozd is el egy kicsit.


Én el tudom képzelni az ilyenekről hogy felingereljenek egy felnőttet, az reagál erre, odahívják a felnőtt cigányokat balhézni. Így megvertek Budapesten jó pár testnevelő tanárt.

2013. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyrészt, köszönöm a válaszod :)

tudod, nem egy iskolába járunk. ők még talán általánosba, meg más helyen. csak egy busszal járunk, mindössze ennyi.

vagy hogy gondoltad az igazgatósat?


mellesleg, igen hallottam ilyeneket, és úgy érzem én is, hogy nem éri meg belekeveredni valami komolyabba, bizonyos alakokkal. :/

2013. jan. 10. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, bárhol bármilyen igazgató fogadni fog, lehet hogy taxit küld érted egy másik faluból... Akár a srácok saját igazgatója is lehet...


Háttéradat: az iskolaigazgató rendkívül hiú állatfaj, azt képzeli mindent tud, ezenkívül "törzsfőnök", aki köteles megoldani a saját és egyéb "törzstagok".


Minél nehezebb problémát old meg, annál kifinomultabb vagy erősebb lesz ő maga... nem teérted segít, önmagáért!!!!!

2013. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy iskolába jártatok volna, akkor ez a megoldás FEL SE MERÜLHETNE!!!!!!
2013. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!