Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább középiskolába?

Hova menjek tovább középiskolába?

Figyelt kérdés
Abban a korban vagyok hogy döntenem kellene...én rendőrnek szeretnék menni de ha gimnáziumba megyek akkor csak érettségit kapok és ha nem vennének fel a rendőrsuliba akkor mit csinálok (azért gondolom hogy nem veszenk fel mert szlovákiában élek és nem vagyok jó szlovákból angolt is jobban tudom mint a szlovákot)...de ha elmennék szakács suliba (mert engem érdekel) és elvégezném az érettségit és onnan mennék tovább rendőrsuliba akkor ugyan olyan az esélyem mint ha gimiből mennék vagy már kevesebb ?? mert ha nem vennének fel akkor is lesz szakmám nem csak érettségim...de érettségivel nem megyek sokra

2013. febr. 3. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!