Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ráismer erre az idézetr...

Valaki ráismer erre az idézetre? Egy idézetet keresek. Kedvenc idézetem, de sajnos nem tudom hogy szól pontosan, ebben kérnék segítséget, remélem valaki felismeri a leírtak alapján, és a szó szerinti idézetet le tudja nekem írni.

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem egy ókori filozófustól származik (ez nem biztos), és a lényege az, hogy egy férfi csak úgy élhet teljes és értékes életet, ha megtapasztalja testének/erejének/teljesítőképességének határait, azt, hogy milyen csodálatos dolgokra képes testével.
2011. jan. 20. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." Szókratész
2011. jan. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De jó lenne, ha ez igaz lehetne más képességeire is.De meggyőződésem,hogy ezt tényleg szó szerint kell venni.
2011. jan. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

01:58 köszönöm szépen! ezek szerint sikerült jól megfogalmaznom. féltem, hogy nem lesz a keresésemnek eredménye... :)

hát igen, véleményem szerint, ha van idézet, amit érdemes megfontolni, akkor ez az!

2011. jan. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!