Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetek rá, hogy ki...

Szelcsengö kérdése:

Hogyan jöhetek rá, hogy ki lopta el a pénzemet a munkahelyemen? Másnap vettem észre, hogy nincs meg. Ha valakinek volt ilyen esete, kérem írja meg, hogyan oldotta meg!

Figyelt kérdés
A pénz egy borítékban volt, behatárolható (rövid) idön belül tünt el, zárás elött. Pontosan tudom, hogy kik tartózkodtak ekkor a helyiségekben. Szerdán találkozom újra a kolleganökkel (fodrászok és mükörmös), szeretném visszakapni a pénzem az ismeretlen, ügyes tettestöl.

#lopás #munkahelyi pénzlopás
2013. febr. 3. 21:29
 1/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Hány tettes lehetséges?
2013. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

anélkül kizárt, hogy visszakapod, hogy valakit megsértenél a gyanúsítgatással... sajnos ez egy rossz szituáció.

keresd meg a főnöködet és vele találjatok ki valamit.

pénz mennyiségétől függ, hogy mekkora a baj, feljelentéssel is "fenyegetőzhetsz" és azzal megütheti a bokáját.

egy csendes módszer, hogy kijelölsz egy pl.:fiókot, és annyit mondasz, hogy tudod, hogy közülük volt valaki, senkit nem gyanúsítasz meg, de aki elvitte, az X időn belül abba a bizonyos fiókba helyezze vissza, különben a hatósághoz fordulsz!


remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi összegről van szó?
2013. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
nem az APEH volt?
2013. febr. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!