Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább, ha a munkahelye...

Hogyan tovább, ha a munkahelyemen valakinek szálka vagyok a szemébe mert visszahúzódó vagyok és szingli?

Figyelt kérdés
Ez miatt már sok gondom volt az életben és mindig csak az egóista emberek tettek nekem keresztbe és már nem birom idegileg az örökös menekülést bújkálást mert mindig le akarnak járatni. Én egy gyenge idegzetű ember vagyok, és önerőből nem tudok ellene tenni semmit. Főleg hölgyek előtt vagyok leégetve akik azonnal el is hiszik hogy egy nyomorék lealázható selejt ember vagyok és a hölgyek is röhögnek rajtam egy sort. Már az öngyilkosság gondolatával foglalkozók mert egyszerűen pokol az életem. Remélem megkapom a válaszolóktól hogy meg is érdemlem!
2012. ápr. 17. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tulajdonképpen kik, és miért bánnak veled rosszul? A munkatársaid?

2012. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minél előbb keress fel egy szakembert.

Az ember már általános és középiskolás korában megtanulja legyűrni ezt, hogy ne alázhassák apró-cseprő dolgokért. Most komolyan azért vagy nevetség tárgya, mert visszahúzódó vagy és szingli?

2012. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szelcsengö válasza:

Szia! 1.) szerintem is fordulj szakemberhez, ö segithet neked a legtöbbet

2.) sportolj rendszeresen és sokat - ez növeli az önbizalmadat

3.) nevess! mosolyogj, akkor is ha nehéz: kezdd el most!

4.) nem baj, ha visszahúzódó vagy, nem mindenki társasági ember. Sokan vagyunk, akik többre értékeljük egy jó film vagy egy jó könyv társaságát, mint bármilyen üres fecsegést, tartalmatlan, kényszerü együttlétet, képmutatást, magamutogatást. Attól, hogy visszahúzódó vagy, még lehetsz müvelt, sokoldalú, érdekes személyiség.

Az a fontos, hogy TE jól érezd magad: ezt sugározd ki a környezetedbe - és nevess, nevess, nevess...

2013. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!