Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyv feladás levélként,...

Könyv feladás levélként, ajánlottan. Bélyeg?

Figyelt kérdés
Pontosabban szeretnék egy könyvet feladni levélként, tudom hogy 2kg-ig levélnek minősül, becsomagolom sima fehr csomagolópapírba, és megcímzem. Ajánlottan fogom feladni. Viszont az a kérdés hogy a bélyeget majd a postán rárakják igaz? Nem is kell semmit mondanom tudja magától igaz? És így mennyivel fog többe kerülni? Tehát mennyi a bélyeg?

2013. febr. 4. 10:58
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
A legfrissebb dolgait ennek nem tudom, de ha2kg-ig levél (bocsi nekem soknak tűnik) akkor a bélyeget rárakják a postán. A bélyeg ára a kézbesítés távolságától is függ. Országon belül kevesebb, külföld drágább. Azt nem kell mondani hogy bélyeget kérsz rá, mert az úgyis kell rá tudni fogja. Azt viszont megkérdezi külföld vagy belföld, és sima vagy ajánlott, vagy ilyeneket. A bélyeg úgy s kell és csak arról fog érdeklődni hova megy és milyen módon menjen (bélyeg ára ettől függ).
2013. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
J az utolsó, hogy mennyi a bélyeg...? Nézd meg a posta.hu -n. Fent kell legyen minden ilyen ár.
2013. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A címzett ott lesz rajta szóval kérdeznie sem kell, de akkor tudja majd magától. Nagyon köszönöm a választ!
2013. febr. 4. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A feladás díja a súlytól függ,azt nem kell mondanod hogy kérsz rá bélyeget.A külső burkolatra rá kell írni a feladó és a címzett adatait is.A sima ajánlott levél aláírás nélkül is kézbesíthető;ha kérsz rá LNK különszolgáltatást akkor aláíratják (+10 Ft).
2013. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!