Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt gyermekkorotokban a...

Mi volt gyermekkorotokban a legnagyobb csínytevés, amit csináltatok? :D

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy kis nosztalgia :D
2013. febr. 4. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a suliban megnyomtam a tűzjelzőt (amit már régóta nyagyon megakartam nyomni), utána anyukámnak kikellett fuizetnie a tűzoltók kijövetelét, kaptam egy igazgatóo intőt,anyukám jól leszidott.....de teljesen megérte :D

meg voltak kisebb kaliverőek is:

-bátyámat kihívtam, hogy jöjjön ki az ajtón az udvarra (kertesházban laktunk), és pofánb@sztam vizibombával XD

-egyszer anyukám varrt, és a tűt így a bőömön büktem át, és megrajzolzam piros filccel, hogy úgy nézzen ki mintha vérezne, megmutattam anyámnak, majd szívrohamot kapott

2013. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
oviban óvónéni le akart ülni a székre..én meg kihúztam alóla a széket..valami lett a seggével:.ss
2013. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adrienn12 válasza:
100%

nekem mesélte az egyik barátnőm, hogy két fiú osztálytársa kikéreckedett wc-re és ahelyett hogy wc-re mentek volna hazaszaladtak,és a táskát cuccost ott hagyták a suliban.xd


Velem pedig az volt, hogy oviban bújocskáztunk a gyerekekkel az udvaron, mindenkit megtaláltak, (KIVÉVE ENGEM..) és aztán becsöngettek. az óvónénink is kiablált,hogy minden gyerek menjen oda. bementek én meg kinmaradtam az udvaron. addig amég ők ettek, én addig kint csúszdáztam,meg hintáztam,és amikor aludni kellett,akkor meg észrevették hogy az egyik rózsaszín kis ágy üres,és mindegyik gyerek jött oviba.akkor vették észre az ablakból,hogy én kint játszok xD

2013. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

#3 mi lett a s eggével? xD

amúgy nekem nem nagyon voltak ilyenek.. egyszer elloptam egy csomag rágót meg kistesóm nyalókáját ennyi xd

2013. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
telefújtam poroltóval az iskolát:D
2013. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi olyat csináltunk a haverokkal (lány vagyok és a fiúkkal lógok) hogy hátra mentünk a suli mögé és én egy botot neki doptam az ablaknak és betört (kicsit ott ahol neki doptam a botot)volt akkora röhögés XD
2013. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szoktatni akartak wc-re,de nekem nem volt szimpatikus,és odasz@rtam a garnitúra mögé:'DDD

még mindig emlékszek rá:D<3

2013. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kutya222 ***** válasza:
Oké!! még sulinál fent a dombokban tüz volt az osztálytársam és néhány hüje csaj az osztálybol! pont az egyiknél volt telefon azt hajtogadták h megfogunk halni megfogunk halni uristen talán nem toma tüzoltokat hivták nem tom mert én nem voltam benne de nagy baj lett belölle az tudom uh akkora lecseszést kaptak nah jo de elmesélem ami velem volt!! egyszer osztálytársamma azt hazudtuk h zongora oránk lessz elogtuk az utolso orát :D ez nem durva ha leirnám a durvat nem irom le mertaz durva!!:) ennyivel biztos beéredD:
2014. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!