Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennek mi lesz a következménye?

Ennek mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok szüleimmel élek, beregisztráltam a munkaügyibe.

Most anyuékkal megbeszéltük h elkezdek egy tanfolyamot. Ennek a feltétele a gyakorlat egy intézménybe. Nagyon drága a tanfolyam.


Holnap kellene mennem a munkaügyibe is meg a gyakszira is mi lesz ha nem jelenek meg a munkaügyi központban?


2013. febr. 4. 20:36
 1/4 anonim válasza:

Most én nem értem h mit mondasz. A tanfolyamhoz kell gyakorlat? Ha igen akkor tök mind1 sztem ha nem is mész el "gyakszira" mert nem 2 napot fognak kérni a munkaügyinél és a tanfolyam elég hamar meg szokott kezdődni. Viszont hívd fel a munkaügyit h mi a teendő.

Nem értem h miért nem olyan tanfolyamra jelentkeztél amihez nem kell gyakorlat.

2013. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi. bemész legközelebb és megmondod hogy állásinterjún voltál.
2013. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hívtam őket és a csaj elkezdett velem ordibálni kulturálatlan módon.


A tanfolyamhoz meg kell a gyakorlat és azért erre mentem mert ezt szeretném csinálni

2013. febr. 4. 21:20
 4/4 anonim válasza:
Akkor szerezz gyakorlatot és utána jelentkezz tanfolyamra. Ha már jelentkeztél akkor amennyiben kapsz támogatást, meg is vonhatják mert nem működtél együtt (asszem ez már annak minősül). És továbbra sem értem h miért olyan tanfolyamra jelentkeztél amihez nincsenek meg a feltételeid. Értem én h azt szeretnéd csinálni, nade ha egyszer nem felelsz meg a feltételeknek akkor mit akarsz?
2013. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!