Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 4 éve együtt...

Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk most vagyunk mind a ketten 19 évesek nem túl korai megállapodni? Lehet ennek valami súlyos következménye később? (Gondolok itt arra hogy "nem éltük ki magunkat" és ez évek múlva jönne elő mikor már közös lakás stb. )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást de már most rengeteget veszekedünk és nagyon eltérő az alap viselkedésünk,gondolkodásunk attól függetlenül hogy ez sokat változott és több lett a közös pont az évek során.Akármi is volt eddig úgy voltunk vele hogy együtt könnyebb,de tartók attól hogy sok veszekedésnek és annak hogy ilyen fiatalon egymáson kívül nemvoltunk még senkivel később valami komolyabb következménye lesz hogy "nem éltük ki magunkat" és akkor ha így van talán jobb lenne most befejezni ameddig nem túl késő ?

2013. jan. 23. 20:35
 1/2 anonim válasza:

hát én őszinte leszek. pár éve ugyanígy gondolkodtam... hogy nem fogok megállapodni egy jó ideig mert az nem bulis, nem izgalmas na meg milyen már egész életemben csak egy emberrel lenni... aztán jött Valaki. Nem akartam vele se semmi komolyat, ő igen. Aztán amikor rájöttem hogy én igenis őt szeretem és nem kell más, már késő volt. ez volt 3 éve. 2 éve komoly kapcsolata van, vagyis most már menyasszonya. Én pedig itt vagyok egyedül, mert mással nem tudom elképzelni az életemet...

Szerintem ne így állj hozzá. Ha tényleg szereted ez meg se fordul a fejedben. Annak ellenére, hogy gyakori az ilyen hogy nem volt mással az illető, és a kíváncsiság erősebb lesz a hűségnél... ezt neked kell érezned!

2013. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
adom az 1. komit
2013. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!