Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rajzoljak élethű...

Hogyan rajzoljak élethű kutyust egyszerűen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg video és oldal van a neten és hogy ceruzával(vagy egyébbel)kell ,engem inkább az érdekelne ti mit gondoltok erről.linkelhettek is nekem jo oldalakat ha ugy van.szeretnék kutyát(kat)rajzolni.hogyan lehet olyan élethűre rajzolni a szőrét?hogy kezdjem?stb....

előre is köszi a válaszokat(ha lehet akkkor ne azok irjanak akik kritizálni akarnak engem,tartsák nagukban),inkább olyan válaszokat várok amik értelmesek.kösziiii.



#kutya #állat #rajz #kutya rajz #kutya rajzok
2013. febr. 5. 16:09
 1/5 donne válasza:
ha élethure szeretnél rajzolni akár kutyát akár mást, az alapoktol kell kezdened!!!ami kocka, téglalap, gula stb, akár egymásra rakva,és drapéria.eloszor egy aztán egyre tobb anyagot egyre tobb szinben felhasználhatsz.akármivel helyettesitheted a kocka stb azzal amit otthon találsz,pl(gyufásdoboz)figyelj oda az árnyékolásra, minden, akár kutyás rajznál is jol figyeld meg a képet, vagy állatot, hogyan mennek át sotétbol világosba.a legkonnyebb, ha felviszel egy alap szint és azon dolgozol tovább h hol legyen sotétebb, csucsfénynél radirozz!Egy élethu rajz elkészitése nem cakk pakk.én jomagam 8-9 éve foglalkozom és uzom hobbiként, olyan iskolába jártam, pénzért is rajzoltam stb..de még most sem érzem ugy hogy tokéletes lenne.Egy laikusnak nagyon tetszenek de egy hozzáérto azonnal leirhatna.Tudod a mondás hogy tartja: gyakorlat teszi a mestert!!!
2013. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donne válasza:
egyébként ha jobb kezes vagy, célszeru mindig betartani a fentrol lefelé és balrol jobbra irányt ha nem akrod osszemaszatolni magadat és a lapot.a lényeg a szornél, a tuhegyes ceruza.
2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépe mondkettőtök válszát.sokat segitettetek nekem.koszi ke
2013. febr. 6. 14:13
 4/5 donne válasza:
mind kettot én irtam am Donne néven.Ha kell irj privátba hogyan haladsz...
2013. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja bocs télleg .nem figyeltem.oks köszi
2013. febr. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!