Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is úgy tartjátok, hogy ha...

Ti is úgy tartjátok, hogy ha valaki utál téged akkor egyszerűen irigykedik? :D szánalmasak az ilyen emberek, de olyan mulatságosak nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
‎"Ha valaki felidegesít, az azért van, mert vannak olyan tulajdonságai és cselekedetei, amelyek benned is megvannak, csak annyira elfojtottad őket, hogy nem tudsz a létezésükről. Éppen ezért hihetetlen intenzitással befolyásolnak téged, de mivel nem veszel róluk tudomást, az egód a maga módján próbálja felhívni rájuk a figyelmedet. Azok a személyiségjegyek, amelyeket hibának látsz másokban, mind megvannak benned is, csak letagadod a létezésüket."
2013. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki utál nem mindig azt jelenti,hogy irigykedik,biztos van rá oka,de ha nincs adj neki egy okot !
2013. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne okot adni rá?

A gyűlölet csak gyűlöletet szül. Semmi értelme.

2013. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettőben van valami.. :)
2013. jan. 13. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt nekem is,hogy valaki utált ok nélkül és mindent megtett azért,hogy idegesítsen,mindenki azt mondta,ha ő utál,én ne utáljam,mert az nem jó,viselkedjek szépen vele mert az fog fájni neki a legjobban,de nem így van...ha túl jó vagy mindenkivel hülyének fognak venni.
2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kommenteket nem olvastam csak a kérdést. ha valaki utál és nincs oka akkor ugyan annyira szarom le mintha lenne rá oka :D egyszerűen nem törődök vele. én már elértem azt az életkort hogy már mindent leszarok ami csak kicsit se tetszik és élem az életem amíg van :')
2013. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az fáj egy "ellenségnek a legjobban ha bele röhögsz a képébe.. és semmibe veszed!!! ezt megtanultam!! Nem süllyedek le az ő szintjére! Nekem ez a véleményem róla :)
2013. jan. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!