Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egyszerűen, saját...

Hogy lehet egyszerűen, saját kezűleg naplót készíteni? (minél titkosabb, annál jobb)

Figyelt kérdés

Néztük és kerestük már mindenhol de sehol nem találtunk,ezért szeretnék csinálni magamnak.

13/L



2013. jan. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Kimész az erdőbe gyüjtessz pár fadarabot, azt otthon kis darabokra tördeled, némi vizzel berakod a turmixgépbe, jó pépesre összezúzod, majd ezt berakod egy lavor vízbe, és egy keretre feszített szunyoghálóval (fontos hogy beleférjen a lavorba) merítessz a keverékből, ekkor kapsz egy réteget ami miután megszáradt már el tudod választani a hálótól.


Amit így kaptunk azt nevezzük papírnak. Ebből kell csinálni izlés szerint egy jópár darabot, majd ezeket egymáshoz kell fűzni. Az így kapott füzetecskébe beleírjuk mi történt velünk tegnap. Itt már minden kétséget kizáróan egy naplóról beszélünk, mégpedig egy sajátkezüleg készítettel. Szuper.


Ezekután már csak annyi a dolgunk, hogy nem mondjuk el senkinek.

Voilá! Kész is vagyunk!

2013. jan. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én számítógépen írom Word dokumentumba és jelszóval védve. :)
2013. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak azt üzenem,hogy tudom hogy kell pappírt készíteni,csak egy baj van vele:még valahogy kéne neki valami borítót szerezni/csinálni.

A második válaszolónak:én is gondolkoztam számítógépes/netes megoldáson,de az nem annyira személyes.

Köszi a válaszokat:D

2013. jan. 31. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira személyes, amennyire azzá teszed. Egyébként ki is lehet nyomtatni, lefűzni, rajzolgatni hozzá, stb. Viszont így sebezhetőbb az egész, mint ha több helyre elmented a számítógépeden, ráadásul még jelszóval is levéded.
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmi értelme a naplónak. Leírod a kis titkod amit később úgy megbánsz, főleg ha elolvassa és volt olyan benne amitől bebisztosítottad magad a szívás szigetére. Utána meg sírnak ha elolvassák. Nekem volt egy lány osztálytársam aki naplót írt. Nem akarta, hogy elolvassa valaki, de magával hozta az iskolában. Egyszer az osztálytársamék elolvasták, nagyon nem örült. Mi meg megkérdeztük, hogy mi értelme a naplónak? Nem tudott válaszolni. Majd utána azt is megkérdeztük, hogy ha ennyire baja van azzal hogy valaki elolvassa akkor mi a halál bánatáért hozza magával? Erre sem tudott válaszolni. Ti is tegyétek fel magatoknak qzt a kérdést, hogy van értelme?
2019. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!