Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irok egy konyvet de nem tudom...

Irok egy konyvet de nem tudom eldonteni, hogy tul komplikalom vagy sem? Egy osztalytarsam szerint hadjam meg realisnak es ne tegyek bele vampirokat es idomarokat. A tobbi alul olvashato:

Figyelt kérdés
Egy Kate Brisbane nevu lany egy lovastaborban kulonos titkokra bukkan.Barataival kulonos kepessegeket oriz.Ezert feledhetetlen es veszelyes kalandokban vesznek reszt.Ezt csak harom relytejes fiu bonyolitja tovabb,akik korul csak ugy keringnek a titkok.A tabor vegen azonban egy ujabb tragedia arnyekolja be Kate boldog hazatereset,amely lehet,hogy tragediaba torkollik.Vajon kepes lesz tullepni legkevesebb szerette elvesztesen?Ki fogja atsegiteni e sok nehezsegen?
2013. febr. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
hát mondjuk legyen más a különös képesség, ne vámpír meg ilyenek. Mondjuk teleportáljanak, vagy tudjanak láthatatlanná válni, vagy legyenek gondolatolvasók vagy valami más, még ha nem is reális a történet, szerintem a vámpírokat ki lehetne belőle hagyni, a vámpírtéma már túl felkapott mostanság, kicsit már unalmas szerintem.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!