Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha az osztályt...

Szerintetek gáz ha az osztálytársam belezúgott egy tanárba?

Figyelt kérdés
Nem rég jött egy új tanár, és amikor meglátja, elmosolyodik, aztán amikor elmegy a tanár, elkezd ugrálni örömében. Folyton róla beszél, és azt mondja, hogy ha majd idősebb lesz, akkor nem fog számítani, ez a tíz év, és összejön vele.. Folyton a közelében akar lenni, és mindig oda akar menni hozzá, beszélgetni... Már kicsit kezd zavarni, hogy már nincs is más témája, csak ez a tanár, már mondtam neki hogy lehet tetszik neki ez a tanár, de azért figyelhetné a korabeli fiúkat is, mert erre nem lenne sok esély, főleg hogy b.nője is van. Ti mit mondanátok neki? Mert amiket én mondok neki, arra nem nagyon figyel, nem érdekli..
2012. nov. 16. 18:00
 1/2 anonim válasza:

Azt, hogy egyszer minden titok kiderül, vagy minden vonzalom, és akkor nagyon de nagyon be fog sülni...

Hány évesek vagytok, a tanár sejt valamit?

2012. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14. És igen, szerintem a tanár sejt v.mit... Már mondtam is neki hogy ez egy picikét már gáz...:)
2012. nov. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!