Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni milyen...

Mit tudnék csinálni milyen fazonú ruhákat vegyek fel hogy esztétikailag kicsinyítse a melleimet?

Figyelt kérdés
Csak 6. osztályos vagyok de a mellem nagy és ezt én szégyellem!

2013. febr. 5. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami csak még jobban kihangsúlyozná: nagyon szoros, feszülős, kivágott felsők, nagy mintákkal pl. nagy pöttyös, kockás, virágmintás, keresztben csíkos. Viszont a zsákruha meg a több számmal nagyobb póló sem jó, mert abban meg inkább kövérnek és igénytelennek fogsz tűnni és egyáltalán nem csinos.

Egyszínű, inkább sötétebb színű felsők, ami lazán követi az alakot, apró mintás, hosszában vékony csíkos. Olyan ing és pulcsi, ami hosszabb fazon, azaz inkább csípőig ér, nem derékig, nincs kinn belőle a hasad. Mell alatt varrott tunika is inkább kihangsúlyozza a melleidet. Laza, egyenes vonalú blézer, kardigán is elrejti az alakot.

Inkább az alsó részt, pl. lábadat, derék alatti testrészeket hangúlyozd ki, oda tereld a figyelmet.


Amúgy látom, még csak 6. osztályos vagy, most pár évig megértem, hogy kellemetlen a dolog, de hidd el, később sok lány irigyelni fog érte, addigra hozzá fogsz szokni te is. Nincs semmi széeggylnivaló rajta, hamarabb érsz, mint a többiek.

És még valami: nagyon fontos, hogy viselj megfelelő méretű és fazonú melltartót, ami stabilan tart. Nyilván neked soha nem lesz szükséged push-up melltartóra :-)

2013. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket .Megfogadom őket!
2013. febr. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!