Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apszolút nem...

Mit csináljak ha apszolút nem értem azt az utálatos matekot?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2013. febr. 5. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Abszolút nem értés nincs. Biztos ragadt rád valami.


Én például úgy kezdtem, hogy kibékültem az összes tanárommal, majd egy téli szünetben behoztam minden lemaradásomat a tárgyakból, anyámmal, aztán már volt fogalmam a dolgokról. Utána megkérdeztem a tanáraimtól amit nem értettem, és írtam pár jobb dogát. Ezek után már nyugodtan ültem az órákon, figyeltem, jelentkeztem, ha bajom volt azt is megmondtam.

Mégsem voltam stréber, ugyanúgy dumáltam órán, hintáztam, stb.


Tehát a fontos dolog: adj egy lehetőséget a tanáraidnak, fogadd el amit mondanak.


Ha nagyon lehetetlen a tanárod, beszélj olyan tanárral, aki megért téged, hátha tudtok kezdeni valamit azzal a tanárral, akivel nem jössz ki jól.

2013. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

meg kell keresned a megoldást!


1 az eddig beépült gátlásokat le kell építened.

(azt aláírom, hogy az egyeteni matek nem való mindenkinek, már nekem se, de az általános és a gimnázium nem megoldhatatlan)


2 meg kellene tudnod értened

persze jól magyarázó tanárral


3 sokat kéne gyakorolnod


1 nélkül semmi nem fog menni

2 lenne a legjobb, de ha az nem jön össze, akkor

3 gyakorlással is érjetsz el eredményt.


Nekem növényeket kellett megtanulnom. Nagyon tartottam a tanártól, és nem tologattam a tanulást, nem tartottam be a határidőket.

AMikor már végképp rávitt a kényszer, rájöttem, hogy milyen jól megy, milyen jó játék. Persze, akkor már nem tudtam a tanárnál visszaépíteni a renomémat.

És végső soron ugyanakkora energiát kellett a 3-asért is beletennem, mint amennyibe az ötös került volna időben.


Próbálkozz, és naggasd a tanárt. ha látja. hogy nem lumpen vagy, és te is erőlködsz, akkor biztos fog segíteni.


Hány éves, hányadikos vagy ?

2013. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!