Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek egy ilyen pofatlan...

Mit tehetek egy ilyen pofatlan zaklato ellen?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal csaj a kelenfoldi palyaudvaron,aki napi szinten zaklatja az utasokat penzert,mondvan,hogy jegyre kell neki.Mikor szoltam neki,hogy ez mar kicsit tulzas,kozolte,hogy neki igy kell osszeszednie a jegyre valot.Erdekes modon cigire es divatos ruhakra futja neki.Felhaborit a viselkedese,mert sokan,akik nem jarnak erre rendszeresen,beveszik az "elhagytam a berletem" dumat es johiszemuen adnak neki,mint en is,mikor eloszor lattam.Mit tehetnek ellene?
2013. febr. 7. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit, mert annyi kéreget van, mint nyáron szúnyog. Azért, ha tényleg nagyon zavar, akkor szólj ott valamilyen biztonság szervnek a pályaudvaron. Rendőrségre nem érdemes menned, úgyse foglalkoznak vele.
2013. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!