Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 napos regisztrált háztartás...

Antenisca kérdése:

30 napos regisztrált háztartási munka mellett folyósítja-e az önkormányzat a bérpótló járulékot? A regisztrációt be kell-e jelenteni az önkormányzatnál?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat szeretnék, melyek személyes tapasztalaton alapulnak, mivel sehol nem kaptam egyértelmű választ.

#regisztrált háztartási munka #bejelentése önkormányzat felé
2013. febr. 8. 09:51
 1/1 anonim válasza:
Én az aktív korúak támogatását kapom, és sokat olvasgattam mostanában ezzel kapcsolatban. Amelyik hónapra bejelentenek téged 30 napos háztartási munkára, azt be kell jelentened az Önkormányzatnál, mivel az időre amig dolgozol, szüneteltetik az aktív korúak ellátását, ami jelenleg 22.800 Ft- ha esetleg erre a támogatásra gondoltál, csak rosszul írtad volna le a nevét.
2013. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!