Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeptemberben új iskolába...

Divathbaba *-* kérdése:

Szeptemberben új iskolába kerültem új barátokkal. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba lettem egy lánnyal, és mivel nekem kicsit több fiú tetszett (külön-külön időbe) ő nem tudta, hogy van új kiszemelt. És nekem az utolsó infóm h neki más tetszik. Nemrég rám ír, hogy képzeljem el elkezdett egy másik srác után érdeklődni. Persze az a srác volt aki nekem tetszik. Még nem mondtam el neki, mert nem akarom, hogy ez közénk álljon. Divathbaba *-*

2013. febr. 8. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
*_* :'(
2013. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg a csajnak, hogy neked is tetszik a srác, és neked előbb tetszett :)
2013. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha meg szeretnéd neki mondani akkor úgy mond:El szeretnék valamit mindani neled! És ez nem szabad hogy közénk áljon. Nekem is az a srâc tetszik aki neked is tetszik de ennej nincs helentôssége mert azé lessz a fiú akit a fiú kiválaszt! De ha nem akarod elmondani akkor ne mond a te döntésed!!!
2013. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!