Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy sovány és szép lánynak...

Egy sovány és szép lánynak aki mellesleg okos, jó tanuló, lehet a legjobb barátnője egy duci és kevésbé szép lány, aki elég rosszul tanul?

Figyelt kérdés
Működhet hosszútávon egy ilyen barátság?A duci lány nem lesz féltékeny a másik lányra,hogy esetleg neki több hódolója van stb...?Nem érzi majd egy idő után elnyomva magát?
2009. szept. 5. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha igazi barátság, mindent megbeszéltek, kedvesek vagytok egymáshoz, akkor igen :D
2009. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha őszínte a barátság,és tudatalatt egyikőtök sem akarja kihasználni vmilyen szinten a másikat,akkor igen.De persze azért kellene,hogy legyen vmi közös is bennetek.
2009. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

de, egyidő múlva rosszul fogja érezni magát, de csak akkor ha elhanyagolja a sovány és szép lány őt.

Ha nem fog vele törődni, többet lóg másokkal.

Titokban féltékeny lesz, de ha okos akkor sosem fogja érzékeltetni.

Viszont hasonlókaliberű bnővel meg nem fogja jól érezni magát.

Szóval persze lehet barátság, de hogy milyen azt azért az is befolyásolja,hogy milyen az alaptermészetük.

2009. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet. Gondolom elég fiatalok vagytok még. A duci lány is lefogyhat, a vékony is hízhat akár, a rossz tanulóból is lehet jó tanuló, stb.

Nekem a legjobb barátnőm nagyon vékony, nagyon csinos, gyönyörű, világ életében nagyon jó tanuló volt. Én sose voltam olyan vékony mint ő, bár a magam módján én is csinos vagyok, de pl. éltanuló sose voltam. Aztán így kicsit idősebb koromra nekem is fontosabb lett a tanulás, az egyetem alatt. Azt tudom, hogy észbeli képességeink között nincs igazán különbség, én inkább csak hanyag voltam. Szerintem egy barátságban többet számít a társadalmi státus, az azonos, vagy hasonló neveltetés és háttér, mert ha teljesen más közegből származnátok, az szerintem sokkal nagyobb akadályt jelenthetne. Bár ez sem törvényszerű.

2009. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetnek gondok, és hogy miért? mert már most ezen agyalsz, ráadásul magadról jót, róla nem éppen jókat írsz, neharagudj, de úgy gondolom ha valaki igazán barátja a másiknak akkor őt nem látja ducinak. persze tudja az ember, de teljesen máshogy néz rá
2009. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő a volt legjobb barátnőm.Arra próbálok rájönni,hogy mért romlott meg a kapcsoltatunk,hogy lehetett-e ez az oka.Mert amúgy sokszor láttam rajta,hogy féltékeny és mérges rám.Volt,hogy a pasik miatt kiabált is velem,igaz valami másra fogta rá:( Sokszor kárörvendő is volt ,és nem örült a sikereimnek.Gondolkodtam a barátságunkon és attól félek,hogy kicsit elnyomva érezhette magát.Én soha nem éreztettem vele semmi ilyesmit,de ő folyton piszkált,hogy milyen sovány vagyok,kicsik a melleim,milyen csúnya a medencecsontom stb..
2009. szept. 5. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, szerintem te egy kicsit sokat képzelsz magadról!

Jól nézel ki, jól tanulsz, buknak rád a pasik, stb.

Oké, elhiszem, hogy van benne valami igazság, de ez azért mégiscsak egy kicsit beképzelt duma!

A kérdésedre válaszolva, persze hogy lehet a legjobb barátnod egy duci lány...


Halkan megjegyezném, mióta szégyen/betegség az, ha valaki duci vagy kicsik a mellei?

2009. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezzel most nem fényezni akartam magamat,a kérdést CSAK ÁLTALÁNOSAN ÍRTAM LE,mert nem akartam a történetet is hozzáfűzni.Ha akartam volna akkor a kérdés alá írtam volna,csak meggondoltam magam,hogy leírom.
2009. szept. 5. 22:04
 9/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ennél sokkal nagyobb problémáitok lehetnének...

alapból ez nem gátolja, hanem ha nem tudtok beszélgetni, ha nincs közös érdeklődési körötök, ha a másik a jelenlétével megfojt - de ő ezt nem így érzi, na az durvább :(:D

2009. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm,vékony,fekete,kreolbőrű,barna szemű, én pedig, szőke,kékszemű,duci, de ezen kívül,tök egyforma érdeklődési kör, gondolkodás stb,soha nem féltékenykedtünk,egyformán pasiztunk, egyikünknek sem volt,se több,se kevesebb pasija!Sajnos 400km-re mentünk férjhez egymástól, de soha nem felejtem el,az eggyütt töltött 10évünket!
2009. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!