Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animét nézzek?

Milyen animét nézzek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neon Genesis Evangelion , The end of Evangelion , Evnagelion 1.0 ,Evangelion 0.2 , Evangelion 0.3 , Detah Note , Attack on Titan , Blue exorcist , Mirai Nikki
2014. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hana-Saku Iroha (kedvenc)♥
2015. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A One Piece-t én is nagyon ajánlom de sztem ne azzal kezd én azzal kezdtem és mellette a Fairy Tailt a Narutot és a Bleachet nem tudtam végignézni pedig mind nagyon jó mert olyan unalmasnak találtam mindet. Viszont ha szereted a hentai-t és azok közül is a durvàbbat akkor a book no pico-t neked ajànlom borzalmas egyszerūen 5 percet sem tudtam végig nézni meet hányingerem lett.
2015. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Zelmuska válasza:

Tokyo Ghoul (egy kicsit horror)

Lovely Complex (Szerelmes cucc)

Pokemon (cuki és van benne PIKACHU)

2016. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kakegurui(Szerencsejáték egy iskolában)

Parasyte(akciónak mondanám)

Charlotte(dráma)

Kuroko no basuke(sport, kosárlabda)

Re:zero(vannak benne vicces pillanatok is, a főszereplő sokszor az őrület szélén áll)

2018. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!