Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok írni nekem angol lány...

Tudtok írni nekem angol lány és fiú neveket?

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok és épp nincs semmi ötletem, hogy mi legyen pár mellékszereplő neve. Tudnátok írni nekem neveket? :)

2013. febr. 10. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Fiúnak pl. Google, lánynak Googlina?
2013. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolod hogy nem a Google volt az első? Csak épp nem akarok több száz nevet végig olvasni mire egy megtetszik. Már így is egy rakás nevet végig olvastam. Reméltem hogy itt valaki tud majd valami jót.
2013. febr. 10. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor másold be azt a több száz nevet, ami nem tetszett, hogy azokat már ne írjuk. Ha a könyvírásban már ezen elakadtál, képzelem, milyen érdekes lehet maga a könyv.

De tessék, ne legyen az, hogy csak veszekedni akarok:

Roberta, Nicole, Geraldine, Roberta, Wanessa, Susan, Anthony, Albert, George, Michael

2013. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hunbula ***** válasza:

Random name generator

[link]

2013. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nerici válasza:

Fiú:John,Steven,Even,George,Rooly,Roony,

Lány:Susan,Sam,Hannah,Nem tudom,hogy kell leírni,de így kell kiejteni:Kétlin azt hiszem hogy Katalin,... xdd

2013. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!