Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek a fényképezéstől?...

Miért félek a fényképezéstől? Elég ciki helyzet.

Figyelt kérdés

Soha senkinek nem engedem, hogy lefotózzon/levideózzon és a sulis osztályképeknél is mindig görcsben van a hasam, mivel minden képen ronda vagyok. Facebookon sincs képem, sem sehol máshol. Nem tudom mitől van ez, de egyszerűen megőrülök, hogy a többi lány ötpercenként pózol a kamerának, én meg olyankor bujkálhatok, nehogy rajta legyek valamilyen képen.

Nem mondaná magamat szépnek, talán ezért van a félelem. Mit tehetnék, hogy leküzdjem a félelmemet? Azt már elfogadtam, hogy nem vagyok fotogén típus, de akkor is. Annyira gáz... :(

15/L



#fotó #fénykép #fényképezéstől való félelem
2013. febr. 11. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de már úgy vagyok vele, hogy aki ismer az tudja hogyan nézek ki a valóságban, és szerencsére nem olyan rosszul, mint néhány elkapott, rosszul sikerült képen. :D Úgyhogy ne foglalkozz vele annyit. Fényképezgesd magad és nézd meg melyik beállás előnyös neked. Egy idő múlva megszokod és automatikusan úgy állsz a fényképező elé.
2013. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hány éves vagy? Bocsi, hogy ilyet kérdezek, csak érdekel.

És nem éreznéd magad rosszul, pl. egy ottalvós estén amikor a többiek fotózkodnak, te pedig csendben ülsz és várod, hogy lemerüljön az elem, vagy hagyják abba?

2013. febr. 11. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok. Lehet ez is közrejátszik, hogy már nem vagyok tini és kezd nem érdekelni mások véleménye iyen dolgokban. Akkor nagyon zavart és legtöbbször eltakartam az arcom vagy kijelentettem, hogy hagyjanak már békén. :D

Mondjuk, akkor még nekünk nem volt facebook és iwiwet se nagyon használtuk, amikor ottalvós bulik voltak a barátnőimmel. Szóval azokat a képeket csak mi láttuk. Esetleg megkérheted őket, hogy rólad ne rakjanak fel netre, ha nem szeretnéd. Idővel egyébként téged sem fog zavarni szerintem. Egyébként engem barátnőim is próbáltak leszoktatni erről, mindig beszóltak, hogy ne hisztizzek már. :D Úgyhogy egy idő után már nem mertem mondani, hogy ne csináljanak képet és egyre többször engedtem, most meg már nagyon ritkán zavar.

2013. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de egyszerűen nem bírom. Most volt farsang, és egy táncon dolgoztunk gőzerővel már három hete. Azért csak három hete, mert eddig a központi felvételire készültünk. Én pedig természetesen a stresszhelyzeteket rosszul élem meg, borzasztóan lámpalázas és izgulós vagyok, ezért a tánc végén már nagyon siettem és el is rontottam, elég feltűnően. Ráadásul a hajam a ruhámba akadt és szó szerint "megtéptem" magam. Nagyon ciki volt, de folytattam a táncot, mert még hátra volt egy félperces rész. Megkértem őket, hogy ne tegyék fel, de még aznap 2 osztálytársnőm is feltette. Egyik felvétel elég éles és ez is annyira gáz. Bocsi, hogy kiselőadást tartok, csak mondom, hogy tőlük nem lehet ilyet kérni. Majd talán próbálgatom a fényképezőgéppel való barátkozást. Köszönöm a segítségedet. :)
2013. febr. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!