Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csinálok egy fegyvert...

Ha csinálok egy fegyvert akkor azt hol lehet kipróbálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy termites gránátot, először is legális-e, másodszor hol lehetne kipróbálni szintén legálisan?

2013. febr. 12. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Termittel senkit nem zavarsz, lényegében csak rozsdát és vasport égetsz.(mondjuk valami hasonlót, nem biztos, hogy vasporral én is próbáltam, de nem gyulladt meg)

Ott érdemes kipróbálni, ahol senki nem látja, bár nem hinném, hogy illegális lenne.

2013. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az én terveim alapján lesz egy belső tartály ami magát a robbanást csinálja, akár sűrített levegő akár robbanóanyag majd beborítom termittel(alumínium- és vas-por keveréke), meggyújtom a termitet, eldobom és amit áteszi magát a belső tartályba szétrepül a 6000 fokos folyadék, elég veszélyes lesz valószinűleg
2013. febr. 12. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet. Nem tudod úgy beletölteni semmibe, hogy az eldobáskor ne szóródjon szanaszét a fémpor. En próbálkoztam már az égetésével, sikerült is, nagyon gyors és fényes folyamat. Kézben soha ne gyújtst meg, a szikrák szénné égethetik a kezed, főleg ha ráfolyik az olvadék. Szigorúan földön gyújtva, az arcod nem felette, és gyorsan eliszkolni.
2013. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!