Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2013 as évben Márciusban...

2013 as évben Márciusban mikor indul a jelentkezés az Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
Strasburgi jelentkezés március hanyadikán kezdődik ?
2013. febr. 13. 02:52
 1/6 anonim válasza:
Elvileg bármikor jelentkezhetsz, bármely francia csendőrségen illetve a légió főhadiszállásán.
2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legion Etrangere ***** válasza:

Péntek délutántól Hétfő reggelig ne menj ha lehet. Elméletileg 7/24 ben van, de van esély hogy azt mondják, menj vissza hétfőn.

Egy dolgot tudni kell, a francia idegenlégióba kell ember, de nem te kellesz.

2013. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az utolsó mondat elég gonosz volt :)
2013. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
NE jelentkezz én is kint voltam 12 évet és most nincs meg a bal lábam. Azt mondom maradj itthon. De ha annyira érdekel a sereg akkor maradj itthon és itt lépj be. Nem valami nagy móka ismeretlen embereket ölni, úgy hogy nem is ismered őket... Ráadásul már 5 éve járok Pszihológushoz miatta. Nagyon nehéz feldolgozni a történteket
2013. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez is benne van a pakliban. De a katonaélet nem csupa vidámság. Szerintem még így is örülj, hogy hazajöttél, és tudsz menni, élni. Így is relative elég olcsón megúsztad Sokakat csak koporsóban hoznak haza, ha egyáltalán hazahozzák :/

Amúgy aknára léptél, vagy mi történt?

2013. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legion Etrangere ***** válasza:

Nehogy beszívd már ezt a féllábú dumát.

Ha lenne ilyen magyar, hallottam volna róla.


Az utolsó mondat nem gonoszság volt, egyszerűen ez van.

A kaland a Légióé, te csak ott lehetsz vele.

Nem keresnek senkit, ha mégy és sikerül, azjó. Ha nem sikerül, ott senki nem fog sirni utánad.

DE ez se valami " kőkemény" légiós duma, csak olyan mint bármelyik munkahely. A munkaügyes se kisér ki zokogva a kapuig :P

2014. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!