Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyógymasszőr szeretnék lenni,...

Gyógymasszőr szeretnék lenni, de iszonyatosan hátfájós vagyok, akkor inkább ne?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor ne
2013. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de mi a baj voltál már orvosnál? csontkovácsnál? esetleg gyógymasszőrnél?
2013. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy is el tudnád látni a munkát,akkor megpróbálhatod. Legalább jobban bele tudod élni a többi hátfájós ember gondjait,akiket masszírozol. Csak nem fog örökké fájni a hátad! Bízz benne,hogy meggyógyulsz egyszer. De ha olyan mértékű a hátfájásod,hogy nem tudnád ezt a szakmát végezni,akkor úgyse mennél át az egészségügyi alkalmassági vizsgálaton.
2013. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én gyógymasszőr vagyok. Tudom, hogy nagyon erős hátizom kell a munkavégzéshez, ha erőteljes masszázst is akarsz végezni. Sokat segíthet az, ha megtanulod hogyan tartsd a hátad, használd a lábizmaidat, csípődet a masszázs során. Én javasolnám, hogy ha hátfájós vagy kezdj el valamilyen sportot űzni (úszás, konditerem, de bármi megteszi), amivel a hátizmaidat erősítheted. Nem csak a masszőrség miatt, hanem a saját egészséged miatt!
2013. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!