Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lennél bkv ellenőr?

Lennél bkv ellenőr?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért, hogy megverjenek: NEM NEM SOHA

:D

2010. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
arra képezik ki őket h megbüntessék az embert minden apróság miatt...NEM!!! tegnap b*sztak meg..
2010. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Utasinformátor válasza:
Én lennék. Számomra azért lenne leőnyös, mert tudok az emberekkel bánni (korábban smasszer voltam, tudom rendezni a problémás eseteket) és nem bírok egy iroda- vagy munkaasztal mellett dolgozni egész nap. Egy napig bírtam egy gyárban (eredeti szakképesítésemmel sajnos szinte csak gyárban tudnék elhelyezkedni). Egyszer jelentkeztem is, csak azt mondták, hogy "messze" lakom Budapesttől: Vác, az csak 20 km, de az nekik már messze van (agglomeráció). Egyszóval nekem testhezálló lenne.
2010. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Először is: nagyon nehéz bekerülni ellenőrnek :) nem vesznek fel csak úgy az utcáról.Először az ismerősöket veszik fel értelemszerűen... a másik pedig,hogy mindenki fikázza az ellenőröket,igen ám,DE! ingyen utazhatnak a fővárosban bárhová,nem kell megvenni a 10.000 ft-os bérletet.. ÁLLAMI CÉG!Nem maszek... :) a másik pedig,hogy nem nem arra képezik ki az ellenőröket,hogy büntessenek.Ez is benne van a munkakörükben,az,hogy a suttyó utas képtelen megvenni a jegyet,magára vessen ha megbüntetik...,de most komolyan.Sok utas fel van háborodva,ha megbüntetik...miért nem vesznek jegyet?Vagy akkor nem kell BKV-val utazni... a másik pedig,hogyha ellenőr vagy,fel kell venni a fapofát és ennyi.Nem kell visszaszólni és beszélgetni az utassal.Marha egyszerű.

Szóval én igen,lennék ellenőr,nő vagyok és innen szivesebben mennék majd GYES-re,mert mégis csak állami cég és azért itt van feljebb jutási lehetőség,nem úgy mint egy bolti alkalmazottnak.Ja és mellesleg jól fizetnek az ellenőröknek :).... a másik meg,hogy tapossák egymást...talán normálisan kellene a munkájukat végezni,aki normálisan dolgozik az nem is bukik...nem kell spanolni mélyebben a kolegákkal és nincs baj. Elég sok embernek fogalma sincsen arról,hogyan zajlik a valódi élet ott. Én most várok arra,hogy legyen felvétel. Mindenki szidja a BKV-t mégis rengetegen utaznak vele.Ja és mindenki aki lehurrogta az ellenőri melót annak üzenem,hogy ti fizetitek az ellenőröket (is) :D. Igaz,hogy nem egy álom meló...Sőt!de mindent meg lehet szokni.

2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!