Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire megbántottam?

Tényleg ennyire megbántottam?

Figyelt kérdés
Írtunk egy tz-t,és a kiosztás napján a barátnőm nem jött suliba,és megkért,hogy kérdezzem meg az övét is.Megkérdeztem,aztán persze szívattam,"nem akartam elmondani"végül küldtem neki egy képet,amin annyi tárgy van,ahányas lett a tz-je.Erre kaptam egy tök ideges levelet,amiben felháborodott,és sértődött(nem tudta megnyitni a képet).Ez már 3 hete történt,azóta nem is beszéltünk egymással.Azelőtt nagyon ó barátnők voltunk,mindent megbeszéltünk,chateltünk,röhögtünk,és emiatt tönkre menne egy ilyen jó barátság,ami tart már több éve,és nem is volt megszakítva??14/L
2013. febr. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
neha nem art megbeszelni a dolgokat, mert o valszeg nem erti, vagyis felreerti a tortenteket. mondjuk azert 3 hetet sem kellett volna varnod ezzel...
2013. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretném már megbeszélni,de egyrészt fb-on nem a legjobb megoldás lenne,személyesen meg négyszemközt szeretném,ami nem nagyon fordul elő.Rendben,én bocsánatot kérnék tőle,de mégis hogy??"bocsi,hogy nem akartam elmondani a jegyedet!"??ez nagyon hülyén hangzana...Amúgy nem hiszem,hogy ezt félre lehet érteni,meg régóta ismerjük egymást,hogy tudja,hogy csak szívatásból csináltam(ő is csinált már pár dolgot velem,mondjuk nem a tzk-kel).
2013. febr. 16. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
irhatsz is neki levelet, kb annyit kell leirni mint a kerdesben, hogy te nem szivatni akartad, hanem csak huzni egy kicsit, es ezen ne haragudjon mar. nyiltan, oszinten, ne erezd magad rosszul, te nem csinaltal semmi kulonosebb bunt. megsertetted, de lehet hogy igazabol o a tul erzekeny.
2013. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó ötlet:) bár ennek is nehezen tudok nekikezdeni.Nem,szerintem az kizárt,hogy túl érzékeny lenne:)
2013. febr. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!