Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy válhat...

Bakos Erik kérdése:

Szerintetek hogy válhat belőlem kommandóssá hol kell jelentkezni? Milyen iskolát kell elvégezni? És szerintetek alkalmas vagyok e rá?

Figyelt kérdés

A karakterem:

14 vagyok és még 1 év van hátra a pályaválasztásig de már eldöntöttem hogy kommandós szeretnék lenni.

Karakterem:

- súlyt emelek

- mások szerint erős fizikumú vagyok 64kg - os súllyal

- 70 kg - ot lökök ,60kg - ot szakítok ,100kg - mal guggolok kettőket ,50 - et nyomok fekve

- ezen kívül úszok ,futok ,atletizálok

- jól tanulók 4,7 4,9 és megint 4,7- es átlagom volt az évek során.

- nem vagyok depressziós a lelkiállapotom jó és nem vagyok ideges ha támadás ér vagy ilyesmi.

- és azt akarom hogy a bűnözők végre a megfelelő helyükre kerüljenek.

- meg a fizetés engem nem túlzottan érdekel de azért tudjak belőle megélni.



2013. febr. 16. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
rendészeti, aztán nem baj ha utána elmész hivatásos katonának egy kicsit. A fizikumod meg 5 év múlva derül ki, lehet hogy nem nőssz tovább, lehet hogy igen. Oda azért 190-es bengák kellenek
2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

rendvédelmi,vagy emelt testneveléses beállítottságú gimi.

utána meg rendészeti vagy nem tudom milyen főiskola

2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gkol1 válasza:
Hát ha ekkora máyer vagy akkor NKE valamelyik szak és állományban kell lened azt már nem tudom,hogy mennyit tökéletesen kell végezned a munkád csak szikla szilárd emberek lehetnek kommandósok valahavá jelentkezned kell azt nem tudom hova de ezek után olyan komoly orvosi illetve pszichikai vizsgálat van,hogy be....... itt az átlag 10-ből 1-2 jó esetben utána kiképeznek és kommandós vagy.
2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!