Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tételezzük fel, hogy az...

Tételezzük fel, hogy az emberi test alkalmas lenne arra, hogy valakinek a fejét felnyomják a saját fenekébe. Akkor, ha ezt tovább csináljuk, az ember a saját száján fog kijönni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de ezen nagyon sokat gondolkozok.

2012. dec. 21. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg :)
2012. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Hat hogy kepes lenne bedugni a seggebe egy fejet oke legyen de akkoris a testben megallna meg a borda alatt azbiztos mert meg a gyomorig is eljutni fajdalmas lehet... Nem jonnel ki a sajat szadbol mert a tudod(tu"do"d)[angol billentyuzet bocsanat] elerned akkor mar ta"n bele is halnal.. de ha csak a seggebe tudna beledugni a fejet akkor bemegy par centit tovabb nemmenne mert ott a gyomor.. Lehet kicsit hulyen fogalmaztam de vegulis elmagyaraztam :)
2012. dec. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha a fej bele is férne a fenékbe akkor sem tudna kijönni a saját száján.Hiszen akkor ki kéne fordítani magát a fejet..de úgy is lehetetlen lenne.Esetleg ha egy ember teste megtenné az ürülék útját visszafelé a másik ember testében akkor ki tudna jönni a száján, viszont egyedül lehetetlen lenne.
2012. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt most az elméletről van szó, vonatkoztassunk el attól, hogy a belső szervek és csontok miatt ez lehetetlen lenne.
2012. dec. 21. 02:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem!! Akkor a seggébe fog bemenni és teljes mértékben ki fog fordulni! "A SAJÁT SEGGÉBŐL FOG KIFORDULNI"
2012. dec. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"BOCSI ROSSZUL ÍRTAM BEFORDULNI ÉS ÚGY KIFORDUL"
2012. dec. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha el is vonatkoztatunk az akadályoktól ,ahhoz hogy a saját szánkon jöjjünk ki 2 fej lenne szükséges .
2012. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bensdorp ***** válasza:
100%
Az előzőnek teljesen igaza van. Képzelj el egy szívószálat vagy gyermekláncfűt, amit beleforgatsz magába!
2012. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, ez a kérdés nem filozófiai, hanem inkább matematikai. A tudományágat, ami ezzel foglalkozik, úgy hívják, topológia. Próbáld ki egy gumicsővel!
2013. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:DD hat ez nagyon tetszik :D szerintem amugy hogyha a fejedet a seggedbe dugod es folytatod akkor nem tudsz kijonni a szadon. elegge bonyolult.
2013. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!