Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetseges talalni olyanokat...

Lehetseges talalni olyanokat akik hajlandoak hobbi szinten (kezdetben ingyen) kepregenykeszitessel foglalkozni?

Figyelt kérdés
ugyertem hogy rajzolni,weboldalt kesziteni ahol eladhatjuk,forditanimondjuk angolra meg ilyesmi.

2013. febr. 16. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy digitális formában lenne-e magyar készítésű képregényre kereslet...főleg úgy, hogy fizetni is kellene érte...

A legtöbben, magyar szerzői kiadók, kisebb példányszámban kinyomtatják a képregényeiket, s árusítják azokat az interneten, képregénybörzéken (pl.: szegedi és pesti) valamint képregényfesztiválokon...valamint egyéb képregényes rendezvényeken...

2013. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ertem,es ha nem feltetlenul csak magyarul szeretnem kiadni,hanem mondjuk magyarul,angolul,es oroszul?:)(digitalisan es ha lessz ra kereset akkor nyomtatva is.)
2013. febr. 17. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megértem...csak egy teljesen ismeretlen képregénynek betörni a különféle képregényes piacokra elég pici az esélye...nyilván nem tudom mi lesz a címe...de millió egy képregényes oldal van és ki tudja épp ráakadnának-e a Ti cuccotokra vagy sem...

Jó pár magyar alkotó először a hazai közönséggel ismerteti meg a művét...eljár különféle fesztiválokra, börzékre, ahol felfigyelhetnek rá...és ehhez sajnos először ki kell nyomtatni az anyagot...

Én például digitális anyagért szinte biztos nem fizetnék...jobban szeretem kezemben tartani a dolgokat...

2013. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb el tudnátok adni kinyomtatva, mint digitálisan, mert mint ahogy az előző válaszoló is mondta szereti a kezében tartani a dolgokat és ezzel nincs egyedül. Én maximum kézzel rajzolnék képregényeket, abban jó vagyok, de a gépes képregényekhez nem hiszem hogy mindenki értene...
2013. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ertem,akkor hol tudnam kinyomtatni ha mar kesz lessz a kepregenyem?
2013. febr. 20. 23:15
 6/7 PC-s Jimmy válasza:
Szia a képregényed kinyomtatásához a Rózsadomb contact kft.-t ajánlom! Ők az egyetlenek akik akár 1db példányszámban is hajlandóak nyomtatni bármit puha borítós ragasztókötésesen vagy akár keménytáblás varrott könyvként is kinyomtatják akár 8 nap alatt a kezedben a kész minőségi munka! Én is ott nyomtattatom a képregényemet. Ráadásul ott a legkedvezőbb az ár! rcontact@t-online.hu az email címük és Messinger Miklóstól kérj árajánlatot! küld be neki pdf fájlban külön a borítót külön a belívet és az elképzeléseidet hogyan szeretnéd kinyomtattatni. Remélem sokat segítettem! A webcímük rcontact.hu További szép napot!
2021. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PC-s Jimmy válasza:
Még annyit hadd tegyek hozzá, én szívesen kinyomtatom neked és összetűzöm A5-ös méretben füzetként ha, nem akarsz költeni a nyomtatásra! Majd írj ha, érdekel az ajánlatom! (előző voltam)
2021. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!