Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljunk kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk kettesben szabadidőnkben? Ti mit szoktatok csinálni együtt?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ő pesten tanul, én pedig itthon, Pécs mellett(faluba). Mivel hétvégente járt haza, így esély se volt arra hogy megunjuk egymást, vagy egymás agyára menjünk. De itt a nyár és a temérdek szabadidő.

Néha átmegyünk hétvégente Pécsre moziba, vagy ide-oda kirándulni, de pénzem se mindig van és neki sem. Ő azt hiszi, hogy csak pénzzel tudunk jól eltölteni az időnket (pl. fagyizni menni, másik városba átrucanni kajálni, stb) de én szivesen elmennék sétálni, de szerinte az uncsi. Sportlehetőség itthon nincs. PÉcsre se akarunk mindig átmenni még busszal sem.

Ötletek?

Ti mit szoktatok csinálni? Segítséég!

előre köszi.

Ötletek?



2012. máj. 23. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
sex???
2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szexelhetünk egész nap........
2012. máj. 23. 16:40
 3/5 anonim válasza:
teljesen ugyanilyen cipőben járok én is, 8 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal, szintén csak hétvégenként tudunk találkozni :) mi mindig kitalálunk valamit, most például ki fogunk menni a tóra hétvégén, de el szoktunk menni akár az ő, akár az én baráti társaságommal beülni valahova. szoktunk nosztalgiázni, elmegyünk oda, ahol először megcsókolt, ahol megmondta, h szeret, első randi helyszínére, stb. de szerintem találkozhatnátok közös barátaitokkal szalonnasütésre, vagy esetleg elmehetnétek ti is tóra, mi szoktunk együtt sütni/főzni, focimeccset nézni :) most így hirtelen csak ennyi jutott eszembe :$
2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kártya, társasjáték, beszélgetés, séta, kiülni egy mezőre és ott nézni a felhőket/beszélgetni, ha van háziállat azzal játszani, közösen főzni, sütni, kiskori/családi fényképeket nézegetni, filmet nézni, zenét hallgatni, a szexet, erotikát lehet többórásra nyújtani, tévézni, este csillagokat nézni a szabadban, biciklizni, biciklivel kirándulni...
2012. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, meg persze különböző programok barátokkal, ismerősökkel, de a kérdésben az volt, hogy "kettesben" :)
2012. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!