Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megközelíti majd...

Szerintetek megközelíti majd az új STAR WARS azt a minőséget (gondolok itt a szereplőkre, animációra, történetre, cselekményre), amit Lucas annak idején elért?

Figyelt kérdés
A Disney megvette George Lucas cégét, a Lucasfilmet, nmajd bejelentette, hogy elkészítik a Star Wars 7-8-9. epizódjait. Remélem nem szúrják el...

2013. febr. 16. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy rossz vicc az egész.
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy rossz vicc az egész."


Szerintem nem viccelődnének milliárdokkal (pénzre gondolok, bár azzal s jó pár rajongóval sem)...


A MARVEL-t is megvették, mégsem szúrták el, szerintem a következő Star Wars filmeket sem fogják elrontani. Az animációs technika is sokat fejlődött azóta, így nagy lehetőségeik vannak.

2013. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előzménytrilógia után csak jobb jöhet.

Főleg, ha J.J. Abrams fogja rendezni. Amit a Star trekkel művel az alaposan megosztja a rajongókat, de egy hasonló stílusú Star wars film kicsit kevesebb becsillanással nagyon jól jönne.

2013. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Abrams már a star trekkel is csak jót csinált. Lucas egyetlen érdeme, hogy kitalálta a star warst. Azóta viszont semmit sem tudott hozzá tenni. Nagyon sajnálom, hogy csak most mondott le róla. Már 20 éve meg kellett volna ezt lépnie. Akkor nem 6 hanem talán 20 film lenne. És az előzménytrilógiánál ezerszer jobb mozik.

Miért van az, hogy szinte bárki nyúl a témához, legyen az rajzfilm, képregény, számítógépes játék, mind sokkal jobb történetet tud kitalálni mint Lucas.

Szóval én már nagyon várom az új filmeket.

2013. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem a STAR WARS-t, kedvenc filmjeim közé tartozik, nagyon jól meglettek csinálva, szerintem Lucas nem végzett rossz munkát.


Csak félő, hogy esetleg a történet, és a szereplők nem lesznek olyan jól megválogatva, mint az eredeti részekben. Ugyanis nem egyedi eset, hogy van egy film, ami nagyon jól meg van csinálva. Évekig semmi, majd egyszer csak kitalálják, hogy csináljunk folytatást. Aha, és itt a bibi, hogy sokszor iszonyatosan elcseszik a folytatást.


Szóval én várom az új részeket, mert mint írtam, imádom a Csillagok háborúját, kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen történetet tudnak még kitalálni.

De nagyon remélem, hogy nem fogják elszúrni.

2013. febr. 17. 10:41
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
most mindenki viccelődik hogy szar lesz, meg Miki egér lesz az új Jedi, de ki tudja, talán még jó is lehet, hiszen a történet már jó előre meg van írva, csak meg kell filmesíteni
2013. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

"Csak félő, hogy esetleg a történet, és a szereplők nem lesznek olyan jól megválogatva, mint az eredeti részekben. Ugyanis nem egyedi eset, hogy van egy film, ami nagyon jól meg van csinálva. Évekig semmi, majd egyszer csak kitalálják, hogy csináljunk folytatást. Aha, és itt a bibi, hogy sokszor iszonyatosan elcseszik a folytatást."


Sokak szerint pontosan ez játszódott le az előzmény trilógiával. De azóta sokat tanultak, és már Lucas sincs itt, hogy belekontárkodjon, tehát minden esély megvan arra, hogy remek, minden tekintetből igényes filmeket kapjunk.

2013. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

A belekontárkodik elég csúnya szó

nem kéne felejteni ha nem lenne Lucas nem lenne Star Wars,csab jobb lenne ha belekontárkodna......

2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Az utóbbi filmek hibái és az eredeti filmeken végzett többnyire felesleges módosítások leginkább Lucas sarai.


Lehet, hogy ő volt az egész beindítója, de ugyanakkor az is igaz, hogy a kész termék (az eredeti trilógia) elég messze állt már az ő eredeti elképzeléseitől. Ennek az az oka, hogy mások visszatartották őt, és megvétózták a kifogásolhatóbb ötleteit. És így remek filmek születtek.


Az előzmény trilógia készítésekor viszont ismét teljhatalomra tett szert, és innen jöttek azok a "tényezők", amelyek miatt a rajongók szinte mind a hajukat tépték. Ugyanis nem volt aki rászóljon, hogy "Lucas, ezt talán kihagyhatnánk."


Sajnos úgy tűnik, hogy már messze túl van a "csúcson", e ponton tehát már inkább kártékony hatással lehet az elkövetkező filmekre.

2013. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett az előzménytrilógia is, nekem azzal nem volt különösebb bajom. És mivel semmi sem lehet tökéletes, Lucas sem lehet az, így maga a film sem. De nem is ez a problem

Hanem a bibi ott kezdődik, ahogyan azt az utolsó válaszíró is írta: 'Sajnos úgy tűnik, hogy már messze túl van a "csúcson" '

Szerintem is megvolt már a csúcs. Persze, várom őket, de szerintem 9 rész nagyon sok volna. És emiatt elveszítheti azt a varázsát, amit maga (az eredetileg 3)a 6 rész adott meg, s ezzel együtt túl általánossá válhat az egész.

2013. márc. 1. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!