Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megközelíti majd...

Szerintetek megközelíti majd az új STAR WARS azt a minőséget (gondolok itt a szereplőkre, animációra, történetre, cselekményre), amit Lucas annak idején elért?

Figyelt kérdés
A Disney megvette George Lucas cégét, a Lucasfilmet, nmajd bejelentette, hogy elkészítik a Star Wars 7-8-9. epizódjait. Remélem nem szúrják el...

2013. febr. 16. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen ultra-giga-franchise esetében már rég lejárt annak a bizonyos varázsnak a szavatossága, ezért talán nem is lenne olyan okos dolog, ha a leendő filmek készítői arra hajtanának rá, hogy megpróbálják visszaállítani ezt a "varázst". Mert csak elcsépeltté tennék az egészet.


Másfelől viszont a SW univerzum tényleg olyan nagy és sokszínű, hogy lehet, ki tudnak belőle hozni valami olyat, ami egyszerre hat az újdonság erejével, de megvan benne az "elvárt" SW érzés is. Csak persze ehhez igen hozzáértő készítők kellenének.


Részemről én megelégednék azzal, ha a film megőrzi azt a bizonyos SW feelinget, de főleg arra koncentrál, hogy egy rendes történetet adjon elő, jó szereplőkkel, és minimális felesleges cicomával.

2013. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Részemről én megelégednék azzal, ha a film megőrzi azt a bizonyos SW feelinget, de főleg arra koncentrál, hogy egy rendes történetet adjon elő, jó szereplőkkel, és minimális felesleges cicomával."


Nos igen, fontos volna, hogy meg legyen az a hangulata, feelingje az új részeknek, amiket a korábbiakban láthattunk, tapasztalhattunk.

S ehhez kellenek mind jó szereplők, mind a jó történet.


Én igazából attól tartok nagyon, hogy a szereplőket szúrják el. A mai filmek többségében vagy valami "izomagyút", vagy egy "szépfiút" láthatunk. Ezek közül egyik sem passzolna a SW-hoz,annak megvolt egy külön formája, varázsa, s kár volna elszúrni a jó történetet (mert valóban a SW olyan sokszínű, hogy alap dolog volna egy jó történet szálat kifogni belőle).


Talán még az nyugtat hogy nem egy sima, átlagos kis filmről van szó, szóval pont emiatt kell igyekezniük a készítőknek valami jót kihozniuk, mert elég ciki volna a Disneynek is ha elszúrnák.

2013. márc. 31. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!