Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Értelmes válaszokat kérek! )...

MissLondon01 kérdése:

(Értelmes válaszokat kérek! ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondolom innen mindenki ismeri a One Direction-t:)Van benne egy fiú.Zayn Malik gondolom őt is mindenki ismeri <33 :)Tudom elég röhelyes lesz de..eggyik nap azon kaptam magam ,hogy totál belezúgtamO.o De nagyon.. Sok olyan lány van nyilván aki szerelmes sztárokba de ez valahogy más (kb 2012 Augusztus óta) De olyan szinten ,hogy éjjel róla álmodok egész nap a zenéjüket hallgatom de csak MIATTA! :/ Úgy szeretnék vele találkozni de sajna nem tudok kimenni koncertre se magyarországon meg szerintem nem lesz egy hamar. Lényeg hogy éjszaka is alig bírok aludni egész este sírok és telyesen megváltoztam miatta,Nagyon durván bele zúgtam más fiú már nem is érdekel. (Nem megyek ezzel orvoshoz!) Valaki értelmes írjon bár tudom nehéz lesz erre értelmeset írni.. már gyűjtöm a pénzt hátha eltudok jutni egy külföldi koncerte (VIP) Aarra építem kb az egész életem úgy tanlok stb stb.. Le írjam részletesebben? Mit csináljak?
2013. febr. 17. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez normális. Most azt hiszed, hogy te TÉNYLEG beleszerettél, és ez más, amit a többi ezer lány érez, és ez így normális. De ez csak rajongás. Maradjon csak így, rajongj érte, mert ez életkori sajátosságod, és tudom, hogy nem akarsz hinni nekem, de ki fogod nőni. Felnőttként mosolyogva gondolsz majd vissza ezekre az évekre.

Szóval az én válaszom, hogy hallgasd a zenéjüket, olvass el róluk mindent, gyűjtsd a képeket, és meglátod, jön majd egy hús-vér srác, aki mellett lassan elkopik majd ez a rajongásod. :)

2013. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszod:) Az a baj ,hogy màs fiú eggyàltalàn nem érdekel van rajta kívûl rengeteg fiú én is ismerek egy csomòt.Aranyosak meg minden de csak baràtként tudok ràjuk nézni.Ês tudom hogy Zaymbr egy csomó csa bele van zúgva.de ez valahogy màs így még senkit sem szerettem attòl tartok nem csak rajongàs.:( tényleg nagyon komoly.de azért köszi a vàlaszt:)
2013. febr. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!