Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme? értelmes...

Mi az élet értelme? értelmes válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
mi értelme van az életnek, minden nap egyforma, felkelünk menni kell iskolába minden nap én már teljesen belefáradtam.
2010. febr. 21. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

én sem szeretek élni:(

de azért ha belegondolok,akkor nagyon kellemes tud lenni,mikor madárcsicsergésre ébredek,napsütésben,finom tavaszi illatban megyek suliba,kapok 5töst,a kiszemeltem rámnéz,vagy beszélgetünk,mikor elolvasok valami érdekeset,mikor hazaérek és a kutyusaim az ölembe ugranak,mikor a kisgörényem önfeledten játszik velem szóval van az életnek értelme,de aki a kicsit nem becsüli,a nagyot nem érdemli:)

17L

2010. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan, hány éves vagy? Hány éve jársz iskolába, hogy ennyire belefáradtál?
2010. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
10 éve járok iskolába.
2010. febr. 21. 17:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is keresem erre a választ: szerintem SEMMI. Az emberek nagy része (muszályból) elfogadja azt, ami van, próbál rajta változtatni, így leköti magát=>nem ezen agyal. De ez is csak önámítás.
2010. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja hát én 12 éve, de nem vagyok belefáradva. Sőt, ezután még egyetemre is megyek, és nem vagyok belefáradva. Hidd el, nem csak a rossz dolgokat kell látni. Nem hiszem el, hogy neked csak abból áll egy nap, hogy felkelsz, elmész az iskolába, ülsz, hazamész, aztán lefekszel. Nincsenek barátaid? Töltsd el velük az időt. Ha csak a gép előtt ülsz egész nap, persze, hogy szürke lesz az életed. Járj el otthonról, szórakozz.

19/F

2010. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát haza érek minden nap 4 órakkor fáradt vagyok, kinek van már olyankor kedve szórakozni vagy bármit is csinálni?
2010. febr. 21. 17:38
 7/16 anonim ***** válasza:

szia!

ne legyél így elkeseredve.hidd el minden okkal történik.valamiért kell , hogy nagyon szomorú légy, hogy utána jöhessen a nagyon jó dolog és így tovább: )

szerintem csak már unod a telet. én alapvetően szeretem a telet de már van amikkor elegem van belőle. én is éreztem már így.minden vágyam , hogy külföldön éljek.amikor rámjön télen ez az érzés vagy elmondom egy barátnőmnek vagy fogom az mp3lejátszómat meg a fényképezőmet és megyek sétálni. ez az egyik ohbbim vagy pedig játszok az állataimmal elmegyek a menhelyre és segítek. nyugató: )

ne utáld az életet! egyszer fogod még úgy szeretni , hogy semmi pénzért nem adnád el!

14/L

2010. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet változtatni mindig, kijárod a suli, olyan melót keresel amit szeretsz, és lesz kedved élni is mellette. A barátom fotós, állandóan utazgat külföldre, neki ez az élet értelme, és élvezi. Persze előtte a tanulás az sz*r, de túl leszel rajta és nem lesz gond, mindig gondolj a célra:)
2010. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
gimi után még valahova mennem kell tanunli :(
2010. febr. 21. 17:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Az élet értelme, hogy leküzdjük az akadályait és élvezzük a szépségeit. :)

Sajnálom, hogy tizedikesként már ilyen fáradt és életunt vagy. :( Beszélgess el az érzéseidről a szüleiddel, vagy a barátaiddal, ők ismernek és jobb tanácsot tudnak adni, illetve jobban meg tudnak nyugtatni, hogy van értelme élni, mint mi, vadidegenek.

2010. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!