Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a Szent Johanna...

Vélemény a Szent Johanna Gimiről? Kedvenc Idézet?

Figyelt kérdés

#Szent Johanna Gimi #vesszővel :(
2013. febr. 17. 15:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem a Kedvencem: 'S kisszobámba toppanék, repül felém anyám,

Kinyitom az ablakot had repüljön tovább'♥

2013. febr. 23. 00:17
 12/15 A kérdező kommentje:

Cortez a vizes tincseit kifésülte a homlokából, megragadta a derekam, és magához húzott a vízben, a medence hullámai tükröződtek az arcán. Erről eszembe jutott, hogy enyhén szerelmes vagyok… :) Átkulcsoltam a karomat a nyaka körül, és hagytam, hogy hosszan megcsókoljon. – Érdekel, hogy mivel idegesítettél fel az első naptól kezdve? – suttogta halkan.

– Igen – bólintottam bele a vízbe az állammal.

– Oké. Idegesített, hogy nem köszöntél. Idegesített, hogy jól elvoltál. Idegesített, hogy nem röhögtél azon, amin mi röhögtünk. Idegesített, hogy csak olvastál, és semmi más nem érdekelt. Idegesített, hogy kedvelted Neményit és jól érezted magad vele. Idegesített, hogy előttem ültél. Idegesített, hogy láttalak a szünetekben az udvaron. Idegesített, hogy amikor nem láttalak, kerestelek. Idegesített, hogy tetszettél. Idegesített, hogy olyan lánynak tűntél, aki soha nem foglalkozna velem. Aztán rohadtul idegesített, hogy beléd estem – fejezte be halkan, én pedig tágra nyílt szemmel néztem rá.

– Ez mikor történt? – kérdeztem vékony, még számomra is ismeretlen hangon.

– Folyamatosan.

Nekem ez a kedvencem :$$

2013. márc. 24. 20:47
 13/15 anonim válasza:

Vélemény? hmm.

Régen nem szerettem olvasni, nem tudtam elképzelni magam úgy, hogy leülök olvasni és nem tudom lerakni a könyvet. Ez mára megváltozott... Amikor megjelent az SzJG, mindenki agyondícsérte, hogy mennyire szuper könyv. Nekem meg hányingerem volt az egésztől. Aztán elmentünk nyaralni, barátnőm meg hozta magával az első kötetet. Mondtam neki, hogy "add már ide, hadd nézzem meg mitől van mindenki úgy oda". És akkor beleolvastam. És...és nem tudtam letenni. csak arra eszméltem fel, hogy barátnőm visszajött a szobába és kérdezte, hogy "Na mivan? Tetszik?:)" én meg: "várj már, olvasok!!!" Ezután kölcsön kértem tőle az első könyvet. Aztán a másodikat. És most ott járok hogy a hatodikat olvastam ki, mindjárt jön a 7. rész. 2 nap alatt simán kiolvasom, és mérges vagyok magamra mert hamar befalom a könyvet. Imádom!! Egyszerűen nem lehet lerakni. Amikor Reni örült, én is. Amikor sírt, néha nekem is kicsordult néhány könnycsepp. Amikor valaki mondott egy-egy poént, én fel-felröhögtem. Voltak olyan részek amiket egy nap húzszor is elolvastam annyira tetszett (például amikor Cortez és Reni összejött). MINDENKINEK ajánlom ezt a könyvsorozatot. Nagyon jó. Csak az a rossz, hogy egyszer vége van. Még hál' istennek van 2 könyvem hátra, de ma már sírtam mert tudtam, hogy vége lesz. Nem lesz több Reni. Nem lesz több Cortez. Nem lesz több Virág, Ricsi, Zsolti, Kinga, Dave, Macu, Máday, Vladár, Haller. Nem lesz több 12/b. Nem lesz több Szent Johanna Gimi.... :'/ <3

2013. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Borzasztoan jo konyv....Nem hittem h meg egy konyv le tud ennyire venni a labamrol mint a Harry Potter meg a Neveletlen hercegno naploja...De megis....Ez lett a 2. kedvenc konyvem(azert nem elso mert nalam az orok kedvenc a Harry Potter :D)Mindenkinek csak ajanlani tudom akar 12 eves akar 14 evesnek akar 18 evesnek es meg akar 30-nak is :)))

Idezeteim meg vannak pedig meg csak most kezdtem el a 4. kotetet...Kedvenc reszek:Mikor Reni meglatja Cortezt 9.-ben,Mikor Reni es Cortez csokoloznak szilveszterkor,Mikor a 2. Kinga "hurcolja" el Renit a lovasversenyrol mikor aszthiszik h Cortez csokolozott Dinaval,Kinga es Reni eszmecsereji (:D),es meg rengeteg van

Kedvenc idezet(ami tenyleg annyira tetszett :)):Mikor Kinga es Reni riportot forgatnak a 4.-ben Cortezzel...idezek:"-tegyuk fel hogy nincs baratod(Kinga)

-tegyuk-mosolyodott el Cortez

-van akinek lenne nalad eselye?(KInga)

eppen egy ujabb fotot csinaltam,mikor Cortez ram nezett.Illetve pont bele a telefonomba.

-nincs.Mar nincs-felelte egyszeruen"

Aztan mikor Reni is Corteznek mondta ugyanezt...idezek:

-Ne mar ren azthittem szereted a zenenket!-tarta szet a karjat(Ricsi)

-Szeretem-mosolyodtam el

-Akkor miert nem josz?Nem erdekel a proba?

-Nem.Mar nem.-mondtam es szavaimat egyenesen Corteznek inteztem"

Ez a kedvencem eddig a 4-ben :)))

De meg biztos esz rengeteg *__*

Csodalatos ez a konyvsorozat **********************

2013. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szwix válasza:

- Belelehet ülni a télapó ölébe?

-Vert már pofán krampusz?

2014. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!