Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kéri az összes szolgálta...

Miért kéri az összes szolgáltató hó végére a csekk befizetést, mikor mindenki 10-12 körül kap fizetést/nyugdíjat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
legtöbb helyen 1-31 ig tart a hónap. De van kivétel is, aki pl 20án zár, s náluk pl 20-20áig. Ha olyat fogsz ki akik 31 el zárnak és mondjuk 5. E a befizetési határidő, tedd el a fizudból a csekkre a pénzt.
2013. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy azt fizessék be először
2013. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak számlára kapják 12 körül a nyugdíjat, a postás hó végén hozza, van amikor 25-26. táján.
2013. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy időben rendszeresen kétszer kaptam csekket egy hónapban,egy bizonyos szolgáltatótól.Egy hónappal el voltam maradva,ezért eleinte azt hittem ezért van.Mikor minden tartozást kifizettem,továbbra is jött egy csekk hó elején,egy meg a közepén,hóvégi határidővel.Ügyfélszolgálaton mondják:Hívjam a központot,ott pedig:Az ügyfelek kérésére megváltoztatták a számlázást.Jó,de miért jön minden hónapban 2 csekk? Ha a hó végén a következő hót fizetem,akkor a következőben csak egynek kéne max jönni.Egy hónapban kettőt kifizetni az duplán fizetés bárhonnan is nézem.Azóta elhatároztam,hogy egy hónapban csak egyszer vagyok hajlandó fizetni,mégpedig akkor,mikor kapom a fizut.Majd ha két fizut kapok akkor esetleg fizetek duplán-addig NEM!
2013. febr. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!