Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelen pillanatban (2012. okt....

Jelen pillanatban (2012. okt. ) lehet-e a szolgáltatóknak (pl. t-home, telenor, stb. ) a sárga csekkes postai befizetésekért külön díjat felszámítaniuk?

Figyelt kérdés
Mert nekem ezt folyamatosan megteszik, de olyasmit hallottam, hogy elvileg ezt már nem lehet! (vagy csak akarták szabályozni ezt is....)

2012. okt. 19. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak a jogi dolgok lassan mennek itthon. Majd vissza kell fizetni az összes ilyen cégnek a pénzt, csak ez ugye idő...
2012. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külön díjat nem számítanak fel, viszont a csekkgyártási költség (100-200 ft) szépen benne van a fizetendő díjadban...
2012. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony külön díj. a "csekkgyártási díj" eddig is bent volt az árban, ezért törvénytelen a mostani eljárás...
2012. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát mindenesetre nekem ezt továbbra is megteszik >> [link]

pedig azt olvastam valamerre hogy aug. 1. után ezt meg kell szüntetniük!

dehát nagyobb zsidók ezek a törvénynél, csak ha azt nézzük, hogy havonta kb. fél-egymillió kiküldött csekk után a nagyobb szolgáltatók így 100-200 forintossával szép kis összeget summantanak el.....

2012. okt. 22. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan történnek itt a dolgok. Törvénytelen az biztos, de hogy mikor érnek el odáig, hogy vissza is kaphassák a pénzt az emberek, na az kérdéses...
2012. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!