Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heti 3x1,5 óra edzéssel úgy,...

Heti 3x1,5 óra edzéssel úgy, hogy mellette minden nap reggel-este fehérjét szed valaki és az edzések után is szed 3 hónap alatt lehet látványos eredményt elérni? 8bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Találkoztam egy ismerősömmel akit már 2 éve nem láttam de észre vettem rajt hogy gyúr, 2 éve mikor láttam semmi izomzata nem volt. Azt mondta hogy 3 hónapja csinálja úgy ahogy fenn leírtam, van egy jó edzésterve, szed fehérjét meg minden nap eszik egy étkezésre vagy főt tojást vagy csirkemellet. Szerintetek kamu és már jóval több ideje csinálja(én így gondolom) vagy 3 hónap alatt is így lehet elérni eredményt? Azt mondta a táplálkozásra nem is figyel oda semenyire, csak szedi a fehérjét meg annyi hogy minden nap eszik vagy csirkemellet vagy főttojást.
2013. febr. 18. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Sőt így még 2 hónap alatt is elég észrevehető eredményt érsz el, csak vigyázz nehogy túlhajszold magad
2013. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!