Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szükségem lenne pénzre ezért...

Sz.Audrina kérdése:

Szükségem lenne pénzre ezért cserébe szeretkeznék férfiakkal. Mivel magyarországon nincs lehetőség elhelyezkedni a szakmában erre gondoltam, jó megoldásnak tűnik és sokan is csinálják. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem jó ötlet :S Valami más megoldás is biztos van... Esetleg újsághordás, vagy takarítás valahol? Nem ítéllek el, nem tudom, mi áll mögötted, de próbálj meg először valami mást keresni. Ha valaki valamit nagyon akar, előtt utóbb úgyis talál valamit :)
2013. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem semmi elielendo nincs benne.Ez is egy szolgaltatas.

Ha neked nem okoz gondot,akkor csinald.

2013. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá gyomrod...
2013. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá gyomrom de valamiből megkell élni és mivel a környékünkön nincs munkalehetőség ez jól hangzott..
2013. febr. 19. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk újságkihordással agyonkeresné magát ahogy a takarítással is!ha neked így jó csináld
2013. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 edem23 válasza:
86%

Ha megteszed egy büdös kurv@ vagy és ez alól nem ment fel semmi. Ha ezt szimpla szolgáltatásnak próbálja magyarázni bárki is az szintén szörnyű. Rengetegen vannak akik rossz helyzetben vannak de nem lesznek prostik csak azért mert a szakmájukban nem tudnak elhelyezkedni. Vállalj rosszabb melót de tedd emelt fővel. Vannak pénztáros, eladó, árufeltöltő csajok akiknek szar melójuk van, keveset keresnek de inkább ezt csinálják és hajnalban kelnek de emberek tudnak maradni. Ha kurv@nak állsz elindulsz a lejtőn lefelé nem beszélve arról hogy a lebukás is sanszos és ha belegondolsz hogy azok az emberek akiknek fontos vagy mekkorát csalódnak majd benned. A közösség meggyűlöl és teszik majd joggal. Ugyanakkor le sem tagadhatnád hogy magyar nő vagy hiszen a magyar lányok közül sokan a könnyebb ellenállás irányába mozdulnak. Amit sok józan életű srác mint én tesz, az az hogy az ilyen csajokat mint te messze elkerülik!!!!!!!!!!!!!!!

Nem félelem! Undor!

2013. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

az utolsó hozzászólással merőben nem értek egyet...


Hogy ítélhetsz el bárkit azért amit csinál? Veled nem tesz semmit, de te mégis undorral nézel rá?


Talán mielőtt elítélnél bárkit is a jövőben, tegyél fel egy kérdést:

- árt vele másnak vagy magának?


ha a válasz nem, akkor JOGA VAN HOZZÁ. Ha tetszik ha nem.


És szerinted melyik a jobb : egy pedáns pap, akit egy egész falu szeret, és éjszakánként pl. a pedofil hajlamait elégíti ki VAGY az azember, aki kurv @nak áll, és felvállalja magát. ?


Tudod a pap győzködi a gyerekeket, és akaratuk ellenére tesz azt velük amit, a hölgy pedig egy közös megegyezés, azaz üzlet alapján. :) De szerintem ha házhoz jön hozzád egy mosógépszerelő, azt is undorral fogadod? Ugyanolyan szolgáltaltás mind a kettő... Ennyi.


Neked kislány, ha így döntesz, HAJRÁ :D De fontolt meg javaslom: Havas Henrik Ku-rv..a.élet című könyvét. Hogy sok buktatót elkerülhess.

2013. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!