Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán Teszveszen miért nem...

Vaterán Teszveszen miért nem hajlandóak sokan licitet törölni, holott lehetőség van ezt kérni az eladótól a szabályzatban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de te is leírtad, hogy KÉRNI van lehetőség. Ez nem azt jelenti, hogy köteles megtenni. Világosan le van írva a szabályzatban, hogy az eladó nem köteles licitet törölni! Te megkérheted rá, de ő egyáltalán nem köteles ennek eleget tenni.
2013. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek, az igaz, de én szoktam, ha kérik, mert később a fenének nem hiányzik egy ilyen vevő, aki azt sem tudja, hogy mit akar.
2013. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de így, ha megnyeri, és nem is kéri a terméket, akkor úgysem fizet. A vásárlástól végül is joga van elállni. Bárkivel előfordulhat, hogy valamiért meggondolja magát. Ha időben szól, én kitörölném.
2013. febr. 12. 15:36
 4/4 anonim válasza:

Ha valaki licitálni tud, tudjon vásárolni, fizetni is!

8 éve vaterázom, soha nem kértem licit törlést, de én sem törlök licitet, le is van írva az aukcióimban!

Licitálás előtt tessék körbenézni az adott termékkörben, kérdezni az eladótól, ha valami nem tiszta és csak akkor licitálni, ha biztos vagy a dolgodban!

Az eladók nem játékból teszik fel a termékeiket, hanem el szeretnék adni, nem beszélve arról, hogy ezért fizet is!

Ha elolvastad a vatera szabályzatát és tisztában vagy a licitálással és be is tartod, nincs szükség licittörlést kérni.

Én meg is szüntetném ezt a lehetőséget!

2013. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!